Modernizacja ogrodzenia wraz z wejściem i wjazdem do Publicznego Przedszkola nr 18 im. „Chatka Puchatka” w Kaliszu ul. Serbinowska 5a - ETAP II
MIASTO KALISZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00039324
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00039324/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-23 11:51
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0f9cb5d-8319-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6180015933
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00039324 z dnia 2021-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogrodzenia wraz z wejściem i wjazdem do Publicznego Przedszkola nr 18 im. „Chatka Puchatka” w Kaliszu ul. Serbinowska 5a - ETAP II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 7654 430
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ogrodzenia wraz z wejściem i wjazdem do Publicznego Przedszkola nr 18 im. „Chatka Puchatka” w Kaliszu ul. Serbinowska 5a - ETAP II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0f9cb5d-8319-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039324
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003750/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja ogrodzenia wraz z wejściem i wjazdem do Publicznego Przedszkola nr 18 im. "Chatka Puchatka" w Kaliszu ul. Serbinowska 5a
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00023387/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 121536,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu nawierzchni chodnika i placu wjazdowego z kostki betonowej i modernizacji schodów wejściowych do budynku Publicznego Przedszkola nr 18 w Kaliszu, na podstawie dokumentów określonych w pkt. 4.5 SWZ.
2. Zakres rzeczowy objęty niniejszym postępowaniem obejmuje realizację przedmiotu inwestycji w zakresie m. in.:
1) przeniesienia i zamontowania stojaków na rowery,
2) skucia betonu wokół garażu,
3) rozebrania chodnika na podsypce cementowo-piaskowej,
4) rozebrania podbudowy betonowej na chodniku prowadzącym do wejścia budynku,
5) regulacji pionowej włazów kanałowych z wymianą włazów D400,
6) rozebrania obrzeża 6x20cm na podsypce piaskowej,
7) rozebrania ławy pod krawężniki z betonu,
8) skucia płytek ceramicznych ze schodów,
9) przeniesienia i montażu rynny,
10) wywozu i utylizacji elementów z rozbiórki,
11) robót ziemnych – tj. wykonania koryta pod kostkę betonową,
12) wykonania ław betonowych pod obrzeża,
13) montażu obrzeży betonowych 30x8cm na podsypce cementowo – piaskowej,
14) wykonania warstwy odsączającej z piasku gr. 5cm w korycie chodnika,
15) wykonania podbudowy betonowej z betonu C8/10 gr. 15cm w korycie chodnika,
16) wykonania chodników z kostki betonowej prostokątnej szarej 20x10x6 na podsypce cementowo – piaskowej,
17) wykonania warstwy odsączającej z piasku gr. 10 cm w korycie nawierzchni placu,
18) wykonania podbudowy betonowej z betonu C12/15 gr. 20cm w korycie nawierzchni placu,
19) wykonania nawierzchni placu z kostki betonowej szarej bezfazowej grub. 8cm,
20) przebudowy schodów z podjazdem, w tym: wykonania stóp fundamentowych, wykonania balustrad z rur ze stali nierdzewnej, wykonania ław betonowych pod obrzeża, montażu obrzeży betonowych 25x8cm, wykonania podbudowy betonowej z betonu C8/10 gr. 15cm, wykonania nawierzchni z kostki betonowej prostokątnej szarej bezfazowej 20x10x6cm, wykonania ław pod palisady betonowe, uzupełnienia ścian schodów z betonu, układania palisady betonowej przy schodach,
21) prac wykończeniowych polegających na uporządkowaniu terenu po robotach i wykonaniu trawnika.
Uwaga:
W zakres przedmiotu zamówienia nie wchodzą roboty związane z ogrodzeniem i murkiem oporowym (pkt. 2.6 i 2.7 Projektu Budowlano-Wykonawczego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy zamawiający odrzucił ofertę jedynego wykonawcy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |