Remont nawierzchni drogowej przy budynku nr 65 w kompleksie wojskowym m. Słupsk.

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00039141
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00039141/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-23 10:22
Lokalizacja
Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d25f4077-70f8-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8393043908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

Usługi Ogólnobudowlane i Handlowe "EXPERT" , Sebastian GralKrępa Słupska, PL · lot 0
169 480,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00039141 z dnia 2021-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni drogowej przy budynku nr 65 w kompleksie wojskowym
m. Słupsk.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1N

1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 261231608

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/6wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni drogowej przy budynku nr 65 w kompleksie wojskowym
m. Słupsk.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d25f4077-70f8-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039141

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00008059/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 05/INFR/6WOG/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 219161,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: Remont nawierzchni drogowej przy budynku nr 65 w kompleksie wojskowym m. Słupsk.
Szczegółowy zakres prac do wykonania określa przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, opis techniczny i rysunki oraz wykaz materiałów inwestora zamieszczone w plikach, które stanowią załącznik do SWZ:
- załącznik nr 4 - przedmiar robót;
- załącznik nr 5 – materiały inwestora;
- załącznik nr 6 - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
- załącznik nr 7 – opis techniczny i rysunki;

Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z przedmiarem robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz opisem technicznym.

Materiały, które będą użyte do wykonania robót, muszą spełniać wymagania Zamawiającego określone w przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz opisem technicznym.
Wynagrodzenie za wykonanie prac jest wynagrodzeniem kosztorysowym.
Po wykonaniu prac komisja dokona odbioru, sporządzając protokół odbioru końcowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165302,2

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239638

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169480,27

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane i Handlowe "EXPERT" , Sebastian Gral

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 83925494222

7.3.3) Ulica: ul. Podgórna 2/1

7.3.4) Miejscowość: Krępa Słupska

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169480,27

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2021-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane