„Zagospodarowanie terenu i nasadzenia dla projektu, pn.: „ZIELONE PATIO” przy Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi”

GMINA MIEJSKA RUMIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00039268
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00039268/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-04-23 11:27
Lokalizacja
Rumia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-591243cb-8640-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5882367750
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00039268 z dnia 2021-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Zagospodarowanie terenu i nasadzenia dla projektu, pn.: „ZIELONE PATIO” przy Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA RUMIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sobieskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Rumia

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-230

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586796574

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.rumia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rumia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_rumia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie terenu i nasadzenia dla projektu, pn.: „ZIELONE PATIO” przy Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-591243cb-8640-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039268

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000494/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 "Zagospodarowanie terenu i nasadzenia dla projektu, pn.: „ZIELONE PATIO” przy Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018579/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 147424,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest „Zagospodarowanie terenu i nasadzenia dla projektu, pn.: „ZIELONE PATIO” przy Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi”.
2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) nasadzenia zieleni niskiej na powierzchni - 197,75 m²,
b) nasadzenia drzew wiśni umbraculisera - 2 szt.,
c) wykonanie przepuszczalnych nawierzchni z kostki betonowej 20x20 cm i wypełnienie przestrzeni między kostką grysem granitowym o powierzchni – 209,80m²,
d) suchy ogród deszczowy niecka retencyjna o powierzchni - 124,45m²,
e) dwa ogrody deszczowe w pojemnikach o powierzchni - 6,00m²,
f) elementy małej architektury;
• ławka z gabionów z siedziskami z deski kompozytowej - 22 m,
• tablica edukacyjna (przykładowy totem) kwadrat 25x25cm, wys.1,80m, z zamontowanymi tabliczkami edukacyjnymi (12 szt.) dotyczącymi retencji i „obiegu wody w przyrodzie”- 1 kpl.,
• kosz na odpady segregacyjne 4 komorowy - 2 szt.,
• tabliczka informacyjna pamiątkowa - 1 szt.,
• system nawodnienia linia kroplująca - 660 m,
• system nawodnienia – kran-1 kpl.
Uwaga :
1) Dostęp do patio możliwy przez tunel pokryty plandeką poprzez dwa otwierane boki o wymiarach 2,0mx1,90 m. Inwestor nie przewiduje rozbiórki tunelu.
Na czas prac zostanie wyłączony z użytkowania.
2) Wjazd samochodem skrzyniowym 5t możliwy od strony wjazdu bocznego przy kontenerach. Teren dojazdu znajduje się na niewielkiej skarpie.
3) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki:
a) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik A do SWZ,
b) Przedmiar – załącznik B do SWZ,
c) Wzór umowy – załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

UZASADNIENIE FAKTYCZNE:
W dniu 22.04.2021 r. Wykonawca ARBOR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-809) przy ul. Heweliusza 11 przesłał do Zamawiającego drogą elektroniczną pismo z dnia 21.04.2021 r., w którym poinformował o odstąpieniu od podpisania umowy.
Jednocześnie Zamawiający informuje, że w ww. postępowaniu została złożona tylko 1 oferta.

UZASADNIENIE PRAWNE:
Zgodnie z art. 255 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96583,32

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96583,32

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi