Zakup i dostawa sadzeniaków w 2021 roku
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny im. prof. Adama Skoczylasa w Żelaznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00039544
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-04-23 13:22
- Lokalizacja
- Dębowa Góra, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250007425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ziemniaki
Wykonawcy
10 przyznanych
Lind Sp. z o.o.Kędrzyno 24, 78-133 Drzonowo, PL
41 926,5 PLNAgro Fundusz Mazury Sp. z o.o.Drogosze 49/1, 11-410 Barciany, PL
63 964,69 PLNCentrala Nasienna Sp. z o.o. w Sieradzu98-200 Sieradz, ul. POW 30, PL
41 926,5 PLNAgriana Sp. z o.o.ul. Główna 9, 82-224 Szymankowo, PL
38 369,1 PLNNorika Polska Sp. z o.o.ul. Sądowa 8, 74-320 Barlinek, PL
76 230 PLNLind Sp. z o.o.Kędrzyno 24, 78-133 Drzonowo, PL
22 869 PLNAgriana Sp. z o.o.ul. Główna 9, 82-224 Szymankowo, PL
37 098,6 PLNAgriana Sp. z o.o.ul. Główna 9, 82-224 Szymankowo, PL
40 147,8 PLNNorika Polska Sp. z o.o.ul. Sądowa 8, 74-320 Barlinek, PL
40 020,75 PLNHZPC Polska Sp. z o.o.ul. Bałtycka 6, 61-013 Poznań, PL
34 912,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.