Modernizacja oświetlenia ulicznego w miejscowości Jeziorowskie, Kruklanki i Żywki
Gmina Kruklanki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00039464
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00039464/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-04-23 12:53
- Lokalizacja
- Kruklanki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f244abd-819e-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8451982653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Wykonawcy
1 przyznane
STANISŁAW BUCZYŃSKIGiżycko, PL · lot 0
307 500 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00039464 z dnia 2021-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia ulicznego w miejscowości Jeziorowskie, Kruklanki i Żywki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kruklanki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671248
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 22 Lipca 10
1.5.2.) Miejscowość: Kruklanki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-612
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874217002
1.5.8.) Numer faksu: 874217002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kruklanki2@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kruklanki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.kruklanki.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego w miejscowości Jeziorowskie, Kruklanki i Żywki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f244abd-819e-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039464
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015731/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Modernizacja oświetlenia ulicznego w miejscowości Jeziorowskie, Kruklanki i Żywki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt realizowany w ramach lokalnych strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” z wyłączeniem projektów grantowych pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego w miejscowości Jeziorowskie, Kruklanki i Żywki”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016801/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PBO.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 337184,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest z dostawa wraz z zainstalowaniem energooszczędnych opraw ze źródłami typu LED oraz przebudowa istniejących urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kruklanki, na podstawie wykonanego przez Wykonawcę projektu wykonawczego.
Minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte
w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (Załącznik nr 8).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307500
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307500
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307500
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Instalacyjne Stanisław Buczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8451839890
7.3.3) Ulica: Królowej Jadwigi 19/44
7.3.4) Miejscowość: Giżycko
7.3.5) Kod pocztowy: 11-500
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307500,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-06-30| 2021-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |