Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 100046D w m. Nielubia.
GMINA ŻUKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00039556
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00039556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-23 13:25
- Lokalizacja
- Żukowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb86b252-96a1-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6931940582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00039556 z dnia 2021-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 100046D w m. Nielubia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻUKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647386
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ŻUKOWICE 148
1.5.2.) Miejscowość: Żukowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-231
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zukowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zukowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zukowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 100046D w m. Nielubia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb86b252-96a1-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003464/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 100046D w m. Nielubia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00027796/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 100046D w m. Nielubia w zakresie budowy chodnika wraz z jego obniżeniem na długości istniejących zjazdów. UWAGA: Niniejsze postępowanie dotyczy tylko przebudowy odcinka drogi po stronie lewej od zjazdu na drogę - dz. nr 113 do zjazdu na drogę – dz. nr 104 oraz po stronie prawej od planowanego przejścia dla pieszych (włącznie) do istniejącego chodnika wraz z zabezpieczeniem ściankami oporowymi typu L oraz murem oporowym wzdłuż dz. nr 103/4 obręb Nielubia (etap 3b- cz. I)- zgodnie z przedmiarem robót oraz zaznaczonym zakresem. Ponadto inwestycja zakłada regulację studzienek, oznakowanie poziome jezdni farbą chlorokauczukową wraz z pełnym oznakowaniem pionowym nowego przejścia dla pieszych oraz wycinkę zakrzaczeń. Dodatkowo w miejscach o znacznych różnicach poziomu terenu planuje się montaż poręczy/barier ochronnych.
Przebudowa zakłada wykonanie chodników o szerokości 1,5 m i nawierzchni z betonowej kostki o gr. 8 cm o następującej konstrukcji: -kostka o gr.8cm, - podsypka cementowo-piaskowa 1:3 o gr. 3 cm, - podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, C 90/3 stabilizowanego mechanicznie o gr. 15 cm, - stabilizacja gruntu cementem Rm=,5 MPa o gr. 12 cm, -istniejące podłoże gruntowe maksymalnie dogęszczone.
Po zakończeniu inwestycji Wykonawca doprowadzi teren do stanu pierwotnego nawierzchni dróg, chodnika, posesji mieszkańców. Wykonawca zobowiązany jest przed rozpoczęciem prac do zapoznania się z aktualnym przebiegiem istniejącego uzbrojenia u ich właścicieli m.in. sieć światłowodowa, telekomunikacyjna, energetyczna, gazociągowa, wodociągowa oraz kanalizacyjna. UWAGA: Wykonawca pokryje koszty obsługi geodezyjnej inwestycji oraz przedłoży po zakończeniu robót mapę powykonawczą (inwentaryzację).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po analizie możliwości finansowych, Zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102184
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145316,31
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |