Świadczenie usług transportu sanitarnego dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach
POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00039647
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-04-23 14:02
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5891941823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
5 przyznanych
Sławomir BaranowskiMIECHUCINO, PL
74 880 PLNRadosław DrywaStaniszewo, PL
74 880 PLNMichał MłyńskiŻukowo, PL
74 851,2 PLNDAWID NOWAK - NOWAKKARETASKRZESZEWO, PL
104 832 PLNGlobalrent24 Kryspin DzwonekSOPOT, PL
104 832 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.