Dostawa materiałów do remontu dróg gminnych
Gmina Grodziczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00045419
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-04 10:36
- Lokalizacja
- Grodziczno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8771420253
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
KruszywoPiasek
Wykonawcy
3 przyznane
MARCIN OCHOŃSKICetki, PL
140 865,75 PLNJANUSZ GÓRALSKIGrodziczno, PL
10 455 PLNJANUSZ GÓRALSKIGrodziczno, PL
10 455 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.