Modernizacja instalacji oświetleniowej w ciągach komunikacyjnych i sanitariatach w budynku nr 5 na terenie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 1859
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00042952
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00042952/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-29 08:11
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74278f62-775f-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5860104693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00042952 z dnia 2021-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji oświetleniowej w ciągach komunikacyjnych i sanitariatach w budynku nr 5 na terenie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 1859
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190064136
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Inżyniera Jana Śmidowicza, 69
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-127
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 264262537
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amw.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amw.gdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Uczelnia Publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji oświetleniowej w ciągach komunikacyjnych i sanitariatach w budynku nr 5 na terenie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 18592.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74278f62-775f-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042952
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00010773/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 06/ZP/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 182926,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowany zakres robót elektrycznych obejmuje min.:
Modernizację instalacji oświetleniowej w ciągach komunikacyjnych i sanitariatach, za wyjątkiem sanitariatów prawego skrzydła budynku na I i II piętrze, zgodnie
z załączonym projektem wykonawczym.
Sterowanie oświetleniem:
- W ciągach komunikacyjnych bez dostępu lub z niewielkim dostępem światła dziennego zastosować oprawy wyposażone w moduł automatyki w postaci czujnika obecności i automatyki, który pozostawia strumień świetlny oprawy na zadanym programowo poziomie. W przypadku, gdy wbudowany czujnik nie wykryje obecności osoby, jego zadaniem jest utrzymywanie stałego strumienia świetlnego na poziomie 10% maksymalnego strumienia świetlnego. W momencie wykrycia ruchu oprawa płynnie zmienia strumień świetlny do wartości maksymalnej. Po wyjściu
z pola detekcji czujnika oprawa płynnie zmniejszy strumień do zadanej programowo wartości ( 10% ).
- W ciągach komunikacyjnych w miejscach z dostępem światła dziennego zastosować oprawy z układem automatyki umożliwiającym sterowanie obecnością zintegrowane z czujnikiem wartości natężenia oświetlenia, który pozwoli na uruchomienie oświetlenia wyłącznie w przypadku, gdy natężenie oświetlenia spadnie poniżej oczekiwanej wartości ( 100 lx w przypadku korytarzy i 150 lx na klatkach schodowych ).
- W toaletach oraz umywalniach zastosować oprawy z czujnikami obecności lub zewnętrzne czujniki obecności.
Przed zakupem materiałów przedstawić do akceptacji inspektorowi nadzoru inwestorskiego wnioski materiałowe wraz z załączonymi certyfikatami i kartami katalogowymi.
Istniejące oprawy oświetleniowe należy zdemontować i nieuszkodzone przekazać do warsztatu elektryka AMW.
Należy stosować materiały posiadające aktualne deklaracje zgodności, certyfikaty bezpieczeństwa lub aprobaty techniczne. Oprawy awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego muszą posiadać aktualne certyfikaty CNBOP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182926,83
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182926,83
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182926,83
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TWÓJ DOM Daniel Selonke
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 588-199-10-50
7.3.3) Ulica: Długa
7.3.4) Miejscowość: Bolszewo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-239
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182926,83
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
| 2021-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |