KONSERWACJA BUDYNKU NR 20 ORAZ BUDYNKU NR 22 NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO PRZY UL. 1 – GO MAJA W GIŻYCKU.
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00049528
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00049528/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-10 09:44
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e741eb6b-80cd-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8451975009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
2 przyznane
Kompleksowa Obsługa Nieruchomości Andrzej RyrychGołdap, PL · lot 0
716 819,01 PLNPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Gołdap, PL · lot 1
882 330,38 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00049528 z dnia 2021-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KONSERWACJA BUDYNKU NR 20 ORAZ BUDYNKU NR 22 NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO PRZY UL. 1 – GO MAJA W GIŻYCKU.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.3.) Oddział zamawiającego: 24 WOG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280602118
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 20
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 24wog.zam@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://24wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://platformazakupowa.pl/pn/24wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
KONSERWACJA BUDYNKU NR 20 ORAZ BUDYNKU NR 22 NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO PRZY UL. 1 – GO MAJA W GIŻYCKU.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e741eb6b-80cd-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00049528
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000058/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Konserwacja budynku nr 22/0674 oraz 20/0674 w zakresie naprawy elewacji i wymiany bram garażowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00015049/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 – Konserwacja budynku nr 20 na terenie kompleksu wojskowego przy ul. 1-go Maja w Giżycku.1. Charakterystyka budynku nr 20.
Budynek niepodpiwniczony, parterowy. Konstrukcja ścian stalowa wypełniona murem z cegły. Strop żelbetowy. Dach – dźwigary stalowe oparte na słupach + płyty gęstożebrowe. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną
i odgromową.
2. Szczegółowe informacje w zakresie zadania nr 1 zawarte zostały
w załącznikach:
Załącznik nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia,
Załącznik nr 10 do SWZ – Założenia wyjściowe do kosztorysowania,
Załącznik nr 12 do SWZ – Przedmiar robót,
Załącznik nr 14 do SWZ – Specyfikacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 683520,6 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 – Konserwacja budynku nr 22 na terenie kompleksu wojskowego przy ul. 1-go Maja w Giżycku.1. Charakterystyka budynku nr 22.
Budynek niepodpiwniczony, parterowy. Konstrukcja ścian stalowa wypełniona murem z cegły. Strop żelbetowy. Dach – dźwigary stalowe oparte na słupach + płyty gęstożebrowe. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną
i odgromową.
2. Szczegółowe informacje w zakresie zadania nr 2 zawarte zostały
w załącznikach:
Załącznik nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia,
Załącznik nr 11 do SWZ – Założenia wyjściowe do kosztorysowania,
Załącznik nr 13 do SWZ – Przedmiar robót,
Załącznik nr 15 do SWZ – Specyfikacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 966547,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 716819,01
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1052732,18
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 716819,01
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kompleksowa Obsługa Nieruchomości Andrzej Ryrych
7.3.3) Ulica: Ul. Wojska Polskiego 24
7.3.4) Miejscowość: Gołdap
7.3.5) Kod pocztowy: 19-500
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 716819,01
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-04-23 do 2021-09-29Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 882330,38
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1294550,54
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 882330,38
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
7.3.3) Ulica: Ul. Konstytucji 3 Maja 1A;
7.3.4) Miejscowość: Gołdap
7.3.5) Kod pocztowy: 19-500
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 882330,38
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-04-23 do 2021-10-11| 2021-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |