Remont elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego na obszarze rewitalizowanym w Polkowicach - ul. Skrzetuskiego 15-23
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "CUPRUM" W POLKOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00040485
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00040485/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-26 13:36
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b048075-8641-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6920000823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00040485 z dnia 2021-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego na obszarze rewitalizowanym w Polkowicach - ul. Skrzetuskiego 15-23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "CUPRUM" W POLKOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000493209
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 24 A
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76/7461840
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.gruszczynska@smcuprum.polkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: smcuprum.polkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/smcuprum1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółdzielnia Mieszkaniowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego na obszarze rewitalizowanym w Polkowicach - ul. Skrzetuskiego 15-232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b048075-8641-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040485
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018181/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących - Remontu elewacji budynku mieszkalnego zlokalizowanego na obszarze rewitalizowanym w Polkowicach - ul. Skrzetuskiego 15-23
Kody CPV :
45443000-4 Roboty elewacyjne
45442110-1 Malowanie budynków
2. Roboty budowlane obejmują wykonanie miedzy innymi:
1) Ustawienie rusztowań rurowych na całej powierzchni ścian.
2) Zmycie kurzu i glonów na całej powierzchni przewidzianej do malowania.
3) Uzupełnienie tynków.
4) Gruntowanie całej powierzchni przeznaczonej do malowania.
5) Uszczelnienie silikonem stolarki na zewnątrz oraz obróbek blacharskich (zabudowa dylatacji).
6) Uzupełninie wypraw elewacyjnych cienkowarstwowych w miejscach ich odparzenia lub uszkodzenia.
7) Dwukrotne malowanie farbą silikonową.
8) Malowanie farbą olejną elementów metalowych obróbek blacharskich.
9) Wymiana szafek gazowych.
10) Remont wiatrołapów, daszków nad wejściami do klatek schodowych, remont ścian i sufitów wiatrołapów.
11) Rozebranie rusztowania.
12) Oczyszczenie terenu.
13) Usunięcie gruzu i innych materiałów do utylizacji.
3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442110-1 - Malowanie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189100,35
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253800
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189100,35
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany MICHALAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972311305
7.3.3) Ulica: Złotnicza 12
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189100,35
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-29| 2021-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |