Wymiana lub renowacja drzwi drewnianych wejściowych do budynków oraz lokali mieszkalnych i użytkowych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez ZGM, w podziale na 2 części

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00041344
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00041344/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-04-27 12:20
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1b121de-8baf-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Stolarka drewnianaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie stolarki niemetalowejRoboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH PIECHMIASTECZKO ŚLĄSKIE, PL · lot 0
77 550 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00041344 z dnia 2021-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana lub renowacja drzwi drewnianych wejściowych do budynków oraz lokali mieszkalnych i użytkowych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez ZGM, w podziale na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 / 499 06 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/725b297d-aa4c-482c-b011-7d94a8ff0057

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana lub renowacja drzwi drewnianych wejściowych do budynków oraz lokali mieszkalnych i użytkowych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez ZGM, w podziale na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1b121de-8baf-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00041344

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00021443/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM/DZ-DCS/23/2021/ADM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 153000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana drzwi drewnianych wejściowych do budynków i lokali mieszkalnych w lokalizacjach wskazanych w załączniku nr 2a do Specyfikacji,
2. Zamawiający wymaga, aby drzwi drewniane objęte przedmiotem zamówienia zostały wyremontowane lub wymienione zgodnie z wydanymi opiniami przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków , które stanowią łącznie załączniki nr 2 c do Specyfikacji i umowy.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) w zakresie części 1 zamówienia – wymianę drzwi drewnianych w
a) w budynkach i lokalach mieszkalnych:
 przy ul. Norberta Barlickiego 19/4 (drzwi do lokalu mieszkalnego)
 przy ul. Stefana Batorego 5/6, (drzwi do lokalu mieszkalnego)
 przy ul. Leszczyńskiej 21, (drzwi główne)
 przy ul. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 26/2 i 2a, (drzwi do wspólnego korytarza)
 przy ul. Olszówka 20 ( drzwi od podwórka),
 przy ul. Władysława Orkana 10A/3 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Partyzantów 7/6 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Pl. Żwirki Wigury 11/8 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 11( drzwi od podwórka),
 przy ul. Jana Sobieskiego 66( drzwi od podwórka),
b) w budynkach i lokalach użytkowych:
 przy ul. Wyzwolenia 293, (drzwi główne),
 przy ul. Jana Sobieskiego 66 – LU ( drzwi do lokalu użytkowego)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45422100-2 - Stolarka drewniana

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej

45422000-1 - Roboty ciesielskie

4.5.5.) Wartość części: 62000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Renowacja drzwi drewnianych wejściowych do budynków i lokali mieszkalnych w lokalizacjach wskazanych w załączniku nr 2b do Specyfikacji,
Zamawiający wymaga, aby drzwi drewniane objęte przedmiotem zamówienia zostały wyremontowane lub wymienione zgodnie z wydanymi opiniami przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków , które stanowią łącznie załączniki nr 2 c do Specyfikacji i umowy.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
2) w zakresie części 2 zamówienia – renowację drzwi drewnianych w,
a) w budynkach i lokalach mieszkalnych:
 przy ul. Olszówka 20 (drzwi główne)
 przy ul. Stefana Batorego 23, (drzwi główne)
 przy ul. Cieszyńskiej 23, (drzwi główne oraz od podwórka)
 przy ul. Gen. Józefa Kustronia 96/4, (drzwi do lokalu mieszkalnego)
 przy ul. Listopadowej 85 (drzwi główne oraz od podwórka),
 przy ul. Józefa Piłsudskiego 46/1 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Pl. Żwirki Wigury 9/2 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Przekop 13/3 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 11( drzwi główne),
 przy ul. Sikornik 10 ( drzwi główne),
 przy ul. Jana Sobieskiego 66 ( drzwi główne),
 przy ul. Szkolnej 16/12 (drzwi do lokalu mieszkalnego),
 przy ul. Św. Anny 18 ( drzwi główne),
 przy ul. Żywieckiej 261 ( drzwi główne),
b) w budynku użytkowym:
 przy ul. Olszówka 29, (drzwi główne),

4.5.3.) Główny kod CPV: 45422100-2 - Stolarka drewniana

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej

45422000-1 - Roboty ciesielskie

4.5.5.) Wartość części: 91000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77550,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77550,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77550,00

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PWI Wojciech Piech

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6452379337

7.3.3) Ulica: ul. Śląska 5a

7.3.4) Miejscowość: Miasteczko Śląskie

7.3.5) Kod pocztowy: 42-610

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77550,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty na część 2 zamówieni.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi