Oświetlenie miejsc niebezpiecznych: Część 1 Budowa linii niskiego napięcia w rejonie ul. Dembowskiego we Wrocławiu; Część 2 Budowa linii niskiego napięcia w rejonie ul. Smętnej we Wrocławiu
Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00040625
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00040625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-26 14:27
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3367fd5-69f1-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8971731383
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00040625 z dnia 2021-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oświetlenie miejsc niebezpiecznych:
Część 1 Budowa linii niskiego napięcia w rejonie ul. Dembowskiego we Wrocławiu;
Część 2 Budowa linii niskiego napięcia w rejonie ul. Smętnej we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020568529
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ofiar Oświęcimskich 36
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-059
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wi.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wi.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.wi.wroc.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Oświetlenie miejsc niebezpiecznych:Część 1 Budowa linii niskiego napięcia w rejonie ul. Dembowskiego we Wrocławiu;
Część 2 Budowa linii niskiego napięcia w rejonie ul. Smętnej we Wrocławiu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3367fd5-69f1-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00040625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005968/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/TP/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 476883,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych objętych dokumentacją projektową wykonaną przez Biuro DROGTIM Adam Pawłucki (projekt budowlany, projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne) pn. „Budowa linii kablowej niskiego napięcia w rejonie ul. E. Dembowskiego i ul. Smętnej we Wrocławiu – oświetlenie terenu”.2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia przy ul. Dembowskiego, w tym m.in.:
-przygotowanie terenu pod budowę,
-przygotowanie, utrzymanie i likwidacja zaplecza budowy,
-wykonanie wycinek zieleni oraz zabezpieczenie zieleni istniejącej,
-wdrożenie zastępczej organizacji ruchu,
-montaż bannerów i tablic informacyjnych WBO,
-montaż miejskich tablic informacyjnych,
-budowa linii kablowej nN oświetlenia,
-montaż fundamentów oraz słupów i opraw oświetleniowych,
-wprowadzenie docelowej organizacji ruchu,
-wykonanie nasadzeń kompensacyjnych/wyrównujących,
-zapewnienie geodezyjnej obsługi budowy,
-uporządkowanie terenu po budowie,
-odtworzenie nawierzchni,
-nadzór saperski, przyrodniczy, dendrologiczny,
-sporządzenie operatu kolaudacyjnego i udział w odbiorach robót,
-dokonanie wszelkich czynności niezbędnych dla przekazania obiektu do eksploatacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
4.5.5.) Wartość części: 161804,96 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
41. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych objętych dokumentacją projektową wykonaną przez Biuro DROGTIM Adam Pawłucki (projekt budowlany, projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna) pn. „Budowa linii kablowej niskiego napięcia w rejonie ul. E. Dembowskiego i ul. Smętnej we Wrocławiu – oświetlenie terenu”.2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych na podstawie powyższej dokumentacji, polegających na budowie oświetlenia ulicy Smętnej, w tym m.in.:
-przygotowanie terenu pod budowę,
-przygotowanie, utrzymanie i likwidacja zaplecza budowy,
-wykonanie wycinek zieleni oraz zabezpieczenie zieleni istniejącej,
-wdrożenie zastępczej organizacji ruchu,
-montaż bannerów i tablic informacyjnych WBO,
-montaż miejskich tablic informacyjnych,
-budowa linii kablowej nN oświetlenia,
-montaż fundamentów oraz słupów i opraw oświetleniowych,
-wprowadzenie docelowej organizacji ruchu,
-wykonanie nasadzeń kompensacyjnych/wyrównujących,
-zapewnienie geodezyjnej obsługi budowy,
-uporządkowanie terenu po budowie,
-odtworzenie nawierzchni,
-nadzór saperski, przyrodniczy, dendrologiczny,
-sporządzenie operatu kolaudacyjnego i udział w odbiorach robót,
-dokonanie wszelkich czynności niezbędnych dla przekazania obiektu do eksploatacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
4.5.5.) Wartość części: 156117,16 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Oferta z najniższa ceną złożona w niniejszym postępowaniu przez Controltec Sp. z o.o., ul. Tarnogajska 11-13, 50-512 Wrocław wynosi 212 149,59 zł brutto, a kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 105 000,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212149,59
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244819,66
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212149,59
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186958,36
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232525,97
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186958,36
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CONTROLTEC Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992521403
7.3.3) Ulica: ul. Tarnogajskiej 11-13
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-512
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty drogowe
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186958,95
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |