Zagospodarowanie terenu przy ul. Edukacji 11 w Tychach
MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ZAKŁAD BUDŻETOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00041441
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00041441/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-27 12:58
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-21bd3798-9856-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6460012522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00041441 z dnia 2021-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy ul. Edukacji 11 w Tychach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ZAKŁAD BUDŻETOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271176358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Filaretów 31
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 227-40-91
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbm.tychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mzbm.tychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzbmtychy.bip.gov.pl/publiccontracts/view/308781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami na zlecenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy ul. Edukacji 11 w Tychach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21bd3798-9856-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00041441
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000764/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości przy ul. Edukacji 11 w Tychach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00029529/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTE-340/27/03/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu nieruchomości przy ul. Edukacji 11, realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja nieruchomości przy ul. Edukacji 11 wraz z przebudową instalacji wewnętrznych oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku”, którym w imieniu Zamawiającego administruje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach, poprzez swoją jednostkę organizacyjną: Dział Techniczno-Eksploatacyjny z siedzibą w Tychach przy Filaretów 31.
2. Dodatkowe wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia:
2.1. Przedmiot zamówienia składa się z zakresu podstawowego i zakresów objętych prawem opcji i obejmuje:
2.1.1. W zakresie podstawowym:
- remont utwardzenia powierzchni gruntu, w tym przebudowę i remont schodów terenowych,
- utwardzenie powierzchni gruntu piaskiem kwarcowym oczyszczonym,
- remont muru oporowego,
- montaż gotowych elementów małej architektury i ogrodzeń modułowych,
- posadowienie gotowej altany śmietnikowej z elementów prefabrykowanych,
- prace ogrodnicze, w tym nasadzenia zastępcze na działce 5646/70,
- prace rozbiórkowe nie wymagające uzyskania pozwolenia na budowę.
2.1.2. W zakresie prawa opcji I:
- remont utwardzenia powierzchni gruntu, zgodnie z załącznikiem nr 8.
2.1.3. W zakresie prawa opcji II:
- prace ogrodnicze, w tym nasadzenia zastępcze na działce 5555/70, zgodnie z załącznikiem nr 8.
2.1.4. W zakresie prawa opcji III:
- rozbiórkę istniejącego ogrodzenia modułowego oraz montaż gotowych elementów ogrodzeń modułowych, zgodnie z załącznikiem nr 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postpęwaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 27.04.2021 r. do godz. 08:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |