Przebudowa wentylacji mechanicznej pomieszczeń kuchni Samorządowego Przedszkola nr 6 w Krakowie przy ul. Bujaka 17

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 6 IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00042624
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00042624/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-28 14:03
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d515b5e-9e79-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6793056799
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB JANAWABochnia, PL · lot 0
148 999,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00042624 z dnia 2021-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa wentylacji mechanicznej pomieszczeń kuchni Samorządowego Przedszkola nr 6 w Krakowie przy ul. Bujaka 17

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 6 IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: P-6

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121325375

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Franciszka Bujaka 17

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-611

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole_nr6@vp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkole6krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mcoo.krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


przedszkole publiczne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa wentylacji mechanicznej pomieszczeń kuchni Samorządowego Przedszkola nr 6 w Krakowie przy ul. Bujaka 17

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d515b5e-9e79-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042624

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001293/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja wentylacji kuchni w Samorządowym Przedszkolu Nr 6 ul. Bujaka 17

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00034997/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu (539240-N-2020) dla przeprowadzonego w 2020 r. w trybie przetargu nieograniczonego postępowania o udzielenie zamówienia pn: „Modernizacja wentylacji mechanicznej w kuchni Samorządowego Przedszkola nr 6 w Krakowie przy ul. Bujaka 17”, przewidział możliwość udzielenia zamówienia, o którym zgodnie z obecnie obowiązującą ustawą PZP, mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP, określając przedmiot, zakres oraz warunki na jakich zostanie ono udzielone. Wartość zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego. Spełnione zostały warunki dla udzielenia przedmiotowego zamówienia Wykonawcy, który zrealizował zamówienie podstawowe, tj. Firmie AKW Jakub Janawa. Tym samym istnieje możliwość udzielenia temu samemu wykonawcy zamówienia na podstawie art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214. ust. 1pkt. 7 ustawy PZP.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P6/ZP/1/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 103520,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji projektowej robót budowlanych polegających na przebudowie wentylacji mechanicznej na dachu oraz w pomieszczeniu piwnicy budynku Samorządowego Przedszkola nr 6 przy ul. Bujaka 17 w Krakowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148999,74

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148999,74

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148999,74

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKW Jakub Janawa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6792775150

7.3.3) Ulica: Partyzantów 7

7.3.4) Miejscowość: Bochnia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148999,74

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Dot. pkt "Adres strony internetowej prowadzonego postępowania"
Informacja uzupełniająca: jest to adres strony internetowej, na której zostało zamieszczone ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy.

2. Dot. pkt "Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej"
Informacja uzupełniająca: Termin wykonania całego przedmiotu umowy: do 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy, lecz nie później niż do dnia 20.08.2021r.
2021-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane