Dostawa materiałów do bieżącego utrzymania oznakowania poziomego dróg

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PSZCZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00191250
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00191250/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-15 10:51
Lokalizacja
Pszczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ec2a03b8-0e64-4b54-902a-aba96b888d2c
Identyfikator
6381520000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Farba drogowaElementy szklane do znakowania drógRozpuszczalniki

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR ZABORAWarszawa, PL · lot 0
176 602,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00191250 z dnia 2025-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów do bieżącego utrzymania oznakowania poziomego dróg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PSZCZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276291963

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Sygietyńskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 322128068

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdpszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdpszczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzd-pszczyna.logintrade.net/zapytania_email,192474,a12b9455789952ab68b2eb76593c12fe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów do bieżącego utrzymania oznakowania poziomego dróg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec2a03b8-0e64-4b54-902a-aba96b888d2c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00191250

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014312/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa materiałów do bieżącego utrzymania oznakowania poziomego dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00136274

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP.271.1.5.2025.BJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 167320,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do bieżącego utrzymania oznakowania poziomego dróg.
Przedmiot dostawy obejmuje:
a) Farbę drogową białą (RAL9016) do oznakowania poziomego w ilości do 12 870 kg
b) Farbę drogową niebieską (RAL 5017) w ilości do 66 kg,
c) Farbę drogową czarną (RAL 9004) w ilości do 66 kg,
d) Farbę drogową czerwoną (RAL 3020) w ilości do 66 kg,
e) Kulki szklane refleksyjne do oznakowania poziomego w ilości do 11 000 kg
f) Rozpuszczalnik do farb drogowych w ilości do 180 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 44811000-8 - Farba drogowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922110-0 - Elementy szklane do znakowania dróg

44832000-1 - Rozpuszczalniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176602,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 304909,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176602,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa Perfect Road Artur Zabora

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710310418

7.3.3) Ulica: Instalatorów 23c

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-237

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176602,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy