„Naprawa, prace remontowe i bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie miasta i gminy Barczewo w roku 2021”
GMINA BARCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00042611
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00042611/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-28 13:59
- Lokalizacja
- Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5fddf98-7c1c-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7393844890
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00042611 z dnia 2021-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Naprawa, prace remontowe i bieżące utrzymanie dróg bitumicznych
na terenie miasta i gminy Barczewo w roku 2021”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743574
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Barczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@barczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://barczewo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/barczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Naprawa, prace remontowe i bieżące utrzymanie dróg bitumicznychna terenie miasta i gminy Barczewo w roku 2021”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5fddf98-7c1c-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042611
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000704/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Naprawa, prace remontowe i bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie miasta i gminy Barczewo w roku 2021
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012895/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 175045,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowe polegające na:
1) remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych na powierzchni do 10m2 masą na gorąco z frezowaniem uszkodzonej nawierzchni na głębokość średnio 8 cm i oczyszczeniu mechanicznym lub ręcznym miejsca przewidywanej naprawy obejmujące usunięcie luźnych okruchów nawierzchni i wody, dokładne oczyszczenie dna i krawędzi uszkodzonego miejsca z wszelkiego rodzaju grysu, żwiru, piasku i pyłu itp. uzupełnienie ubytku masa bitumiczną, drobnoziarnistą, zagęszczenie ułożonej masy bitumicznej walcem
i zabezpieczeniem krawędzi emulsją w ilości ok. 642 m2. W przypadku gdy ubytek znajduje się w sąsiedztwie urządzeń kanalizacyjnych, tj. włazów studni kanalizacji sanitarnej lub deszczowej oraz kratek ściekowych należy wyregulować je do wysokości umożliwiającej spływ wody deszczowej. Technologie usuwania uszkodzeń nawierzchni i materiały użyte do tego celu powinny być dostosowane do rodzaju i wielkości uszkodzenia.
2) Wzmocnienie drogi gruntowej na powierzchni powyżej 50m2 w ilości ok. 350 m2 poprzez wykonanie warstwy wyrównawczej grubości 4cm oraz warstwy ścieralnej grubości 4cm – w skład zadania wchodzi:
A) Korytowanie drogi.
B) Regulacja poziomu studni
C) Wykonanie warstwy wyrównawczej z masy asfaltowej grubości 4 cm
D) Wykonanie warstwy ścieralnej z masy asfaltowej grubości 4 cm
3) Wykonanie nakładki asfaltowej 4 cm na podłożu utwardzonym na powierzchni powyżej 50m2 w ilości ok. 800m2 – w skład zadania wchodzi:
A) Oczyszczenie miejsc uszkodzonych (w przypadku nawierzchni bitumicznej – frezowanie)
B) Ewentualna regulacja poziomu studni
C) Wykonanie nakładki asfaltowej
2. Wykonawca jest zobowiązany do oznakowania znakami i elementami bezpieczeństwa miejsc przygotowanych do uzupełnienia ubytku celem ich zabezpieczenia. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego kołowego i pieszego (w tym oznakowanie) w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie sporządzonego we własnym zakresie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, projektu organizacji ruchu
(na czas prowadzonych robót) zatwierdzonego przez Zarządzającego ruchem.
UWAGA: Materiał z frezowania nawierzchni bitumicznej jest własnością Zamawiającego i powinien być wywieziony w miejsce wskazane przez Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, dołączony przedmiar robót ma charakter pomocniczy.
4. Zamawiający wyznacza najkrótszy okres gwarancji i rękojmi za wady
na przedmiot zamówienia na 24 miesiące, licząc od daty podpisania protokołu odbioru poszczególnych zleceń. Zamawiający informuje, że okres gwarancji
i rękojmi za wady stanowi poza cenowe kryterium oceny ofert (Patrz rozdział XIX SWZ).
5. Wymóg zatrudnienia na umowę o pracę: Wykonawca i/lub Podwykonawca zatrudni na podstawie umowy o pracę osoby wykonujące wszystkie prace fizyczne oraz wszystkie prace operatorów sprzętów, związane
z wykonywaniem wszystkich robót objętych zamówieniem, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy. We wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ określone zostały wymagania dotyczące w szczególności:
a) rodzaju czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia;
b) sposobu weryfikacji zatrudnienia tych osób;
c) uprawnień Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196929,16
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196929,16
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196929,16
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASFALT TECHNIK SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393934802
7.3.3) Ulica: Sosnkowskiego 59
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-693
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196929,16
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |