Remont drogi gminnej nr 140413C Proszyska – Żółwiny od km 0+006 do km 1+200 na długości 1,194 km
GMINA JEZIORA WIELKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00042466
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00042466/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-28 13:04
- Lokalizacja
- Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5574f2d6-889e-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5571697215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00042466 z dnia 2021-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 140413C Proszyska – Żółwiny od km 0+006 do km 1+200 na długości 1,194 km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEZIORA WIELKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350837
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 36
1.5.2.) Miejscowość: Jeziora Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-324
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523187221
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jeziorawielkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jeziorawielkie.bipgmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jeziorawielkie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 140413C Proszyska – Żółwiny od km 0+006 do km 1+200 na długości 1,194 km2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5574f2d6-889e-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042466
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002159/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi gminnej Proszyska - Żółwiny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00020218/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. Remont drogi gminnej nr 140413C Proszyska – Żółwiny od km 0+006 do km 1+200 na długości 1,194 km
2. Remontem objęty jest odcinek drogi gminnej nr 140413C łączący miejscowości Proszyska i Żółwiny (przyjęto km roboczy 0+000 na krawędzi jezdni drogi krajowe) od km 0+006 (od granicy pasa drogowego drogi gminnej działka nr 101) do km 1+200 (do końca granicy działki nr 7/2, początek lasu). Zasadniczym celem remontu jest zwiększenie nośności i poprawa stanu technicznego nawierzchni poprzez wyprofilowanie i wzmocnienie istniejącej nawierzchni warstwą tłucznia kamiennego oraz ułożenie warstwy wiążącej z asfaltobetonu AC11W, grubości 4 cm i ścieralnej z asfaltobetonu AC11S, grubości 4 cm wraz z wzmocnieniem krawędzi jezdni opaskami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/315mm grubości 20cm i szerokości 0,50m i wykonanie włączeń na sąsiednie działki o nawierzchni bitumicznej na głębokość 1,0m.
3. Zakres przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w:
a) Opis techniczny remontu drogi,
b) Obliczeniu ilości robót,
c) Przedmiarze robót,
d) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388249,57
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 534340,22
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388249,57
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Drogowe Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571697480
7.3.3) Ulica: Olsza 3
7.3.4) Miejscowość: Mogilno
7.3.5) Kod pocztowy: 88-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie podbudowy - Zakład Usług Drogowych Marek Smorczyński, Olsza 3, 88-300 Mogilno
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388249,57
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2021-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |