„Budowa zbiornika na wodę pitną ze stacją uzdatniania wody wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Łukowica.”
Gmina Łukowica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00042217
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00042217/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-28 11:12
- Lokalizacja
- Łukowica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cd0b0d1-777d-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7371022962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00042217 z dnia 2021-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa zbiornika na wodę pitną ze stacją uzdatniania wody wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Łukowica.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łukowica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łukowica
1.5.2.) Miejscowość: Łukowica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-606
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3301521
1.5.8.) Numer faksu: 183301521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lukowica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukowica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.malopolska.pl/uglukowica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa zbiornika na wodę pitną ze stacją uzdatniania wody wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Łukowica.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cd0b0d1-777d-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042217
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002996/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa zbiornika na wodę pitną ze stacją uzdatniania wody wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Łukowica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271/rb/2/TP/2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa zbiornika na wodę pitną ze stacją uzdatniania wody.
Stacja uzdatniania wody i zbiornik to jeden obiekt z wydzielonymi komorami na rzucie prostokąta przeznaczonymi do gromadzenia wody oraz pomieszczeniami technicznymi, pomieszczeniem hydroforni, toaletą oraz pomieszczeniem komunikacji.
Obiekt żelbetowy, posadowiony na płycie żelbetowej, częściowo wkopany w skarpę, częściowo obsypany ziemią, również od góry płyty stropowej.
Budynek stacji uzdatniania wody będzie wyposażony w projektowany przyłącz kanalizacji sanitarnej do istniejącej sieci kanalizacyjnej, instalację zewnętrzną technologiczną wraz ze studzienką rewizyjną.
Obiekt zostanie wyposażony również w zewnętrzną i wewnętrzną instalację elektryczną z istniejących zbiorników na wodę.
Pomieszczenia stacji uzdatniania wyposażone będą w technologię uzdatniającą pobraną wodę z istniejącego wodociągu rurociągiem tłocznym.
W pomieszczeniu hydroforni woda będzie poddawana odczyszczeniu poprzez układ filtrów oraz chlorator i lampę UV.
Teren będzie ogrodzony siatką stalową plecioną wys. 150 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono 3 oferty. Po odrzuceniu najniżej, pozostały 2 oferty, z czego oferta z najniższą ceną to : 752 498,00 zł. Bezpośrednio przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 482 974,30 zł. Oferta z najniższą ceną znacznie przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 514900
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 756954,3
| 2021-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |