Remont dachu budynku komunalnego ul. Słowackiego 13
Miasto Radymno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00042793
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00042793/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-28 15:08
- Lokalizacja
- Radymno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa9b2711-75be-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7922032905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00042793 z dnia 2021-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku komunalnego ul. Słowackiego 13
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Radymno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 20
1.5.2.) Miejscowość: Radymno
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-550
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166281589
1.5.8.) Numer faksu: 166282417
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: planowanie@radymno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radymno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.radymno.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku komunalnego ul. Słowackiego 132.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa9b2711-75be-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00042793
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003022/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont dachu budynku komunalnego ul. Słowackiego 13
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00010144/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.I.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 96216,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
Remont dachu budynku komunalnego ul. Słowackiego 13.
2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Podział zamówienia na części z uwagi na zakres i specyfikę zamówienia groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia, a potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
3. Opis przedmiotu zamówienia:
1) Zakres rzeczowy zadania obejmuje wymianę pokrycia dachu z obróbkami blacharskimi wraz z remontem kominów, wykonaniem docieplenia stropów od strony strychów oraz wymiany rur spustowych w budynku mieszkalnym położonym w Radymnie przy ul. Słowackiego 13.
Program inwestycji obejmuje następujące roboty budowlane :
• wymianę pokrycia dachu nad częścią parterową budynku z dachówki na blachę dachówkową wraz z obróbkami blacharskimi, rurami spustowymi, montażem wyłazu dachowego i stopni kominiarskich;
• remont kominów;
• wzmocnienia konstrukcji więźby dachu;
• docieplenie poddaszy od strony strychów;
• wykonanie instalacji odgromowej budynku.
Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze :
• demontaż pokrycia dachu dachówką nad parterem wraz z łaceniem;
• demontaż wszystkich skorodowanych rur spustowych, rynien i obróbek blacharskich;
• rozbiórka kominów nad parterem i piętrem w części nad połacią dachu.
Roboty budowlane :
• przemurowanie kominów nad połacią dachów, docieplenie kominów oraz wykonanie czapek kominowych;
• czyszczenie krokwi, płatwi, tramów i zastrzałów i słupów;
• wzmocnienie elementów więźby dachu nakładkami z drewna klasy C30;
• wycięcie odcinka tramu Nr.2 ( zaatakowany biologicznie) o długości około 2,00 m
i wykonanie nowych elementów konstrukcji nośnej trama z nakładek drewnianych;
• wymiana belek nośnych podłogi poddasza nad klatką schodową;
• zabezpieczenie przeciwogniowe i szkodnikom biologicznym wszystkich istniejących elementów więźby dachu nad parterem budynku do stopnia niepalności ( NRO);
• wykonanie krycia dachu nad parterem folią p. wiatrową;
• mocowanie łat i kontrłat do krokwi gwoździami stalowymi;
• krycie dachu blachą dachówkową matową w kolorze dachówki marsylskiej;
• wykonanie obróbek blacharskich kominów i ścian bocznych nad dachem;
• montaż rynien, rur spustowych, ław i stopni kominiarskich;
• ocieplenie stropów poddaszy parteru i piętra matami z wełny mineralnej
o współczynniku ʎ=0,035 W/m 2 K oraz kominów;
• wykonanie instalacji odgromowej;
• wymiana drzwi na poddasze na drzwi o odporności ogniowej EI30.
2) Opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót i obowiązków wykonawcy określają:
• projekt budowlany - „Wymiany pokrycia dachu z obróbkami blacharskimi wraz z remontem kominów, wykonaniem docieplenia stropów od strony strychów oraz wymiany rur spustowych w budynku mieszkalnym położonym w Radymnie przy ul. Słowackiego 13.” „Instalacja odgromowa” - załącznik nr 9a do SWZ.
• przedmiar robót - załącznik nr 9b do SWZ.
• specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - załącznik nr 9c do SWZ.
3) Wszystkie materiały budowlane powinny odpowiadać normom i posiadać atesty ITB. Wszystkie roboty wykonane winny być zgodnie z Warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych i instalacyjnych oraz z instrukcją montażu wydaną przez producenta materiałów.
4) Wykonawca jest zobowiązany zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85199,68
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113993,86
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |