Usługa polegająca na całodobowej ochronie nieruchomości wraz ze świadczeniem usług porządkowych terenów zewnętrznych w obiektach administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Nieruchomości w Warszawie
MAZOWIECKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00049056
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-07 15:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010267547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskieUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi odśnieżania
Wykonawcy
6 przyznanych
BASMA SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
684 603,86 PLNBASMA SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
232 331,63 PLNBASMA SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
299 166,75 PLNBASMA SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
232 331,63 PLNBASMA SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
234 631,63 PLNMJK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
247 407,32 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.