Dostawa i montaż systemu wietrzenia galerii nad TEG hali Segmentu Biologicznego Przetwarzania przy wykorzystaniu istniejącej wentylacji pożarowej

ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00043521
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00043521/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-04-29 12:57
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea7e38f5-9b58-11eb-90e5-2aec432e2be5
Identyfikator
7392954369
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychAlarmy przeciwpożarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00043521 z dnia 2021-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż systemu wietrzenia galerii nad TEG hali Segmentu Biologicznego Przetwarzania przy wykorzystaniu istniejącej wentylacji pożarowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510734049

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 53

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-410

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgok.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zgok.olsztyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgok-olsztyn.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż systemu wietrzenia galerii nad TEG hali Segmentu Biologicznego Przetwarzania przy wykorzystaniu istniejącej wentylacji pożarowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea7e38f5-9b58-11eb-90e5-2aec432e2be5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00043521

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Modernizacja instalacji mechaniczno – biologicznego przetwarzania odpadów w Olsztynie" przewidziane do współfinansowania ze środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury 2014-2020"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGOK/TP2/4/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 113200,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja w sposób kompleksowy zadania inwestycyjnego, w skład, którego wchodzi dostawa oraz montaż systemu wietrzenia galerii nad TEG oraz opracowanie pełnej dokumentacji powykonawczej i eksploatacyjnej. Zamawiający informuje, że klapy dymowe (w ilości 26 sztuk), które zostaną zaadoptowane na cele bytowe stanowią część systemu wentylacji pożarowej, który jest priorytetowy dla bezpieczeństwa pożarowego Zakładu. Funkcjonowanie wspomnianego systemu wentylacji pożarowej oparte jest o pneumatykę i w żaden sposób nie może zostać zachwiane. Zamontowane nowe podzespoły wentylacji na cele bytowe, nie mogą mieć wpływu na certyfikację już istniejącego systemu wentylacji pożarowej. Po
montażu, system ma pracować autonomicznie, niezależnie od instalacji wentylacji pożarowej, jedynym wyjątkiem są klapy, które będą wykorzystywane jako podzespół nowego systemu. Zamontowany nowy system wietrzenia galerii nad TEG hali SBP umożliwi dwutorową obsługę. Pierwsza przy wykorzystaniu przycisków dostępnych z poziomu posadzki, zabezpieczonych w skrzynkach/ obudowach chroniących przed dostępem osób trzecich. Druga przy wykorzystaniu stacji meteo, usytuowanej na dachu hali. Stacja ma pełnić zadanie kontroli otwarcia oraz zamknięcia klap. W momencie, gdy warunki pogodowe będą niekorzystne (wiatr powyżej 12 m/s, opady deszczu, śniegu, gradu), stacja ma przekazać sygnał w celu zamknięcia klap. W ramach zamówienia Wykonawca przeszkoli personel Zamawiającego oraz weźmie udział w próbach rozruchowych. 2. Wykonawca będzie zobowiązany do zapewnienia 24 miesięcznej gwarancji licząc od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zakresu podstawowego oraz objętego opcją znajduje się w Załączniku nr 4 pn. w Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W ww. postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym, na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy PZP, do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 22 kwietnia 2021 roku do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP.
2021-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy