Dostawa drobnego sprzętu medycznego – znak sprawy Adm 4A/2021
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00057145
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-18 10:47
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9570728045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
4 przyznane
ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k. Pod Borem 18, 41-808 Zabrze NIP 6481997718Zabrze, PL
312 695,64 PLNZARYS International Group sp. z o.o. sp. k. Pod Borem 18, 41-808 Zabrze NIP 6481997718Zabrze, PL
744,23 PLNZARYS International Group sp. z o.o. sp. k. Pod Borem 18, 41-808 Zabrze NIP 6481997718Zabrze, PL
631,8 PLNMedicavera Sp. z o.o. Dahlhausen Group ul. Majowa 2, 71-374 Szczecin NIP 8522606088Szczecin, PL
1155,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.