Roboty remontowe rampy w bud. nr 42 w m. Cybowo Znak postępowania 87/2021

16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00043622
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00043622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-29 13:40
Lokalizacja
Oleszno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32878a20-8d47-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
2530325900
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneBetonowanieRoboty murarskie i muroweNakładanie powierzchni kryjącychUsuwanie i obróbka odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

Konsbet FB Józef GOSZCZYŃSKI, NIP 7651205221, REGON 33107225664-920 Piła, PL · lot 0
122 877 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00043622 z dnia 2021-04-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe rampy w bud. nr 42 w m. Cybowo
Znak postępowania 87/2021

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320991649

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1

1.5.2.) Miejscowość: Oleszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-513

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 16wog.zam.pub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://16wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/16wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe rampy w bud. nr 42 w m. Cybowo
Znak postępowania 87/2021

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32878a20-8d47-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00043622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017355/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Roboty budowlane roboty remontowe rampy w bud nr 42 w m. Cybowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022734/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 87/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 111464,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe w budynku nr 42 w m. Cybowo
Roboty remontowe polegać będą miedzy innymi na:
1) ROBOTY ROZBIÓRKOWE
a) ręczna rozbiórka elementów konstrukcji betonowych niezbrojonych ,
b) ręczne skucie powierzchni betonu zbrojonego ,
c) wywiezienie gruzu,
2) ROBOTY BETONIARSKIE
a) wykonanie zbrojenia kratowego,
b) betonowanie płyt zbrojonych,
c) gruntowanie podłoży,
d) ścieki uliczne z prefabrykatów betonowych ,
e) ściany oporowe żelbetowe - podstawa ściany prostokątna o stopie płaskiej - ręczne układanie betonu,
3) ROBOTY KONSTRUKCYJNE
a) rurociągi o śr. zewn. 127 mm stalowe ocynkowane o połączeniach kołnierzowych,
b) uszczelnienie dylatacji taśmą wklejaną na szlam lub żywicę reaktywną,
c) montaż na gotowym podłożu konstrukcji wsporczych osadzanych w gotowych otworach z zabetonowaniem,
d) malowanie lakierem, emalią chlorokauczukową powierzchni poziomych konstrukcji betonowych,
e) montaż konstrukcji uzupełniających z profili walcowanych na gorąco pod lekką obudowę.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
- Załączniku nr 1 – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
- Załączniku nr 2 – przedmiar.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122877

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122877

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122877

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konsbet FB Józef GOSZCZYŃSKI, NIP 7651205221, REGON 331072256

7.3.3) Ulica: ul. Fabryczna 5,

7.3.4) Miejscowość: 64-920 Piła

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122877,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

2021-04-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane