Wynajem sprzętu budowlanego (koparka, transport) wraz z obsługą operatorską w 2021 roku na potrzeby robót przy drogach gminnych, wewnętrznych, placach, parkingach itp. na terenie gm. Strawczyn
GMINA STRAWCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00044193
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00044193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-04-30 09:51
- Lokalizacja
- Strawczyn, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c50da5a9-87dd-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 9591486127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00044193 z dnia 2021-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem sprzętu budowlanego (koparka, transport) wraz z obsługą operatorską w 2021 roku na potrzeby robót przy drogach gminnych, wewnętrznych, placach, parkingach itp. na terenie gm. Strawczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRAWCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 16
1.5.2.) Miejscowość: Strawczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-067
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48413038002
1.5.8.) Numer faksu: +48413038157
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@strawczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.strawczyn.4bip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://strawczyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wynajem sprzętu budowlanego (koparka, transport) wraz z obsługą operatorską w 2021 roku na potrzeby robót przy drogach gminnych, wewnętrznych, placach, parkingach itp. na terenie gm. Strawczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c50da5a9-87dd-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004431/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską w 2021 roku na potrzeby robót przy drogach gminnych, wewnętrznych, placach, parkingach itp. na terenie Gminy Strawczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00019717/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 39028,50
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wynajem sprzętu budowlanego – koparka, pojazd do transportu materiałów
Przedmiotem zamówienia jest wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą operatorską do realizacji robót przy drogach gminnych, wewnętrznych, placach itp. w zależności od potrzeb Zamawiającego na terenie gminy Strawczyn w 2021 r. tj. koparki oraz usługa transportu. Zakres usług obejmuje:
2.1. Zadanie 1. Usługi koparką polegające na odmulaniu rowów, profilowaniu skarp, poboczy, korytowaniu, równaniu, załadunek materiałów itp. w ramach prowadzonych robót przy drogach gminnych, wewnętrznych, placach i parkingach na terenie Gminy Strawczyn w ilości 200 r/godz.
Zakres prac oraz czas trwania zamówienia będzie uzależniony od faktycznych potrzeb Zamawiającego.
Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45500000-2
2.2. Zadanie 2. Usługa transportu materiałów (kruszywa, ziemi, mat. budowlanych itp.) w ramach prowadzonych robót przy drogach gminnych, wewnętrznych, placach i parkingach itp. w ilości 110 r/godz.
Zakres prac oraz czas trwania zamówienia będzie uzależniony od faktycznych potrzeb Zamawiającego.
Wspólny Słownik Zamówień ( CPV): 45500000-2
2.3. Materiał pozyskany w ramach wykonywania usług będzie zagospodarowany na miejscu lub składowany w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w ilości do 200 m3. Wykonawca we własnym zakresie zapewnia sobie miejsce odwozu pozostałej części materiału i ponosi wszelkie konsekwencje prawne z tym związane.
Wykonawca zobowiązuje się własnym kosztem oznakować i zabezpieczyć roboty prowadzone w pasie drogowym.
2.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia zakresu zamówienia o maksymalnie 20%. Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie na zgłoszenie Zamawiającego.
2.5. Wykonawca powinien rozpocząć każdorazowo usługę w czasie nie dłuższym niż 72 godz. od zgłoszenia telefonicznego, fax lub e-mail zamawiającego we wskazanym miejscu przez Zamawiającego.
2.6. Wykonawca winien zapewnić sobie możliwość parkowania sprzętu.
2.7. Transport sprzętu na budowę i z budowy zapewnia Wykonawca na swój koszt.
2.8. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania opłaconej polisy OC oraz wszystkich niezbędnych uprawnień wynikających z prowadzonej działalności.
2.9. Wykonawca zapewnia sprzęt budowlany i pojazdy sprawne technicznie, gotowy do pracy. Na każde żądanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest okazać dokumenty poświadczające dopuszczenie sprzętu budowlanego i pojazdów do użytkowania i eksploatacji.
2.10. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości wykonywanych usług pomiędzy zadaniami w poszczególnych częściach w ramach maksymalnej ceny udzielonego zamówienia oraz na podstawie cen jednostkowych ze względu na faktyczne zapotrzebowanie na poszczególne usługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24746,30
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24784,50
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24746,30
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo- Handlowa FACHBUD Łukasz Smolarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591643354
7.3.4) Miejscowość: Korczyn 149
7.3.5) Kod pocztowy: 26-067
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24746,30
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |