Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid 4 obręb 0010 Manieczki wraz z wykonaniem parkingu przy cmentarzu komunalnym w Manieczkach
GMINA BRODNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00050480
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00050480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-11 07:19
- Lokalizacja
- Brodnica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0fb9ee4-9d1d-11eb-b7a8-ba075a5bf367
- Identyfikator
- 7851661194
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00050480 z dnia 2021-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid 4 obręb 0010 Manieczki wraz z wykonaniem parkingu przy cmentarzu komunalnym w Manieczkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRODNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Brodnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-112
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 612842500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@brodnica.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.brodnica.net.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=3&strona=1
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/brodnica/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid 4 obręb 0010 Manieczki wraz z wykonaniem parkingu przy cmentarzu komunalnym w Manieczkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0fb9ee4-9d1d-11eb-b7a8-ba075a5bf367
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001383/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ewid 4 obręb ewidencyjny 0010 Manieczki wraz z wykonaniem parkingu przy cmentarzu komunalnym w Manieczkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033535/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG.GK.7021.41.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 64200,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) w obrębie terenu przy cmentarzu komunalnym w Manieczkach:
a) mechaniczne wykonanie koryta spycharką na głębokość 13 cm; 51,50 m długość – 6,50 m szerokość placu – 335,00 m2;
b) frezowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża walcem wibracyjnym samojezdnym 9t, grunt kat. I-II - 51,50 m długość – 16,50 m szerokość – 850,00 m2;
c) wbudowanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego (kamień granitowy 0-31,5 mm)
o grubości 14 cm układarką mechaniczną – 335,0 m2;
d) mechaniczne wyrównywanie podbudowy kruszywem łamanym do 0 – 31,5 mm – grubości warstwy do 10 cm – 335 m2;
e) ułożenie masy bitumicznej gr. 8 cm na długości 51,50 m o szerokości 16,50 m;
2)w obrębie wykonania nakładki w pasie ul. Ogrodowej na obszarze pasa o szerokości
9 m i długości pasa 60 m – łącznie 540 m2 (na odcinku drogi od 0,00 km do 0,06 km) w zakres prac wchodzi:
a) frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno;
b) wyrównanie podbudowy mieszankami mineralno – asfaltowymi;
c) ułożenie masy bitumicznej gr. 8 cm.
3) w zakresie całości robót dodatkowo należy uwzględnić:
a) transport mieszanki samochodem samowyładowawczym 5-10 t – 1390 m2;
b) mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowych ulepszonych z bitumu – 1390 m2.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji postępowania (opis przedmiotu zamówienia), specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający przed otwarciem ofert w postępowaniu poinformował w formie komunikatu publicznego, iż zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę 80 000,00 zł brutto. W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wpłynęły 2 oferty. Ofertę z najniższą ceną w kwocie 169 740,00 zł, złożyła firma INFRAKOM Kościan Sp. z o.o. Sp. K, z siedzibą ul. Feliksa Nowowiejskiego 4, 64-000 Kościan. Cena oferty z najniższą ceną przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym, postępowanie podlega unieważnieniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169740,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196584,38
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |