Remont i przebudowa Szkoły Podstawowej w Ogorzelczynie

GMINA I MIASTO TULISZKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00044953
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00044953/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-30 14:31
Lokalizacja
Tuliszków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4945b43b-8c96-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6681929905
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00044953 z dnia 2021-04-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa Szkoły Podstawowej w Ogorzelczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Tuliszków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019527

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Styczniowych 1863 r. 1

1.5.2.) Miejscowość: Tuliszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-740

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63 279 31 16

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tuliszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuliszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.tuliszkow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa Szkoły Podstawowej w Ogorzelczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4945b43b-8c96-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044953

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004292/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont i przebudowa Szkoły Podstawowej w Ogorzelczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022818/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 312779,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest remont i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej w Ogorzelczynie na działce nr ew. 641, obr Ogorzelczyn w zakresie dostosowania wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń budynku do obowiązujących warunków technicznych oraz remont dachu.
2. Zakres robót obejmuje:
- przebudowę zespołu sanitariatów na parterze wraz z dostosowaniem ich do potrzeb osób z ograniczona sprawnością ruchową;
- przebudowę sanitariatów na piętrze budynku dostosowującą je do warunków technicznych;
- dostosowanie innych elementów budynku do obowiązujących warunków technicznych poprzez ich przebudowę i/lub uzyskanie przewidzianego prawem odstępstwa;
- remont dachu budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1, pkt. 14 ustawy Pzp, zgodnie z którym: Zamawiający odrzuca ofertę jeżeli wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2, pkt. 3
Oferta złożona przez Wykonawcę nie zabezpieczała wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania z ofertą. Wskazany w SWZ termin obowiązywał do 29 maja 2021r., natomiast Gwarancja ubezpieczeniowa zapłaty wadium złożona przez Wykonawcę obowiązuje od 30 kwietnia 2021 roku do 20 maja 2021 r.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2021-04-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane