SVA/Z/G/4620-1/2021:Wykonanie robót budowlanych obejmujących dostawę i montaż okładzin z płyt granitowych oraz wykonanie prac i innych czynności towarzyszących dla inwestycji pn.: Zadanie 55194.
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00044974
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00044974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-30 14:39
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e31874f-8234-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00044974 z dnia 2021-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/Z/G/4620-1/2021:Wykonanie robót budowlanych obejmujących dostawę i montaż okładzin z płyt granitowych oraz wykonanie prac i innych czynności towarzyszących dla inwestycji pn.: Zadanie 55194.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amwsinevia.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/Z/G/4620-1/2021:Wykonanie robót budowlanych obejmujących dostawę i montaż okładzin z płyt granitowych oraz wykonanie prac i innych czynności towarzyszących dla inwestycji pn.: Zadanie 55194.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e31874f-8234-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00019689/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/Z/G/4620-1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 104920 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych i innych niezbędnych czynności polegających na dostawie i montażu okładzin z płyt granitowych na ciągach komunikacyjnych wewnątrz obiektu oraz na schodach zewnętrznych. Zakres robót obejmuje między innymi:
1) Przygotowanie i zatwierdzenie wniosków materiałowych z Inwestorem.
2) Wykonanie okładzin z płyt granitowych na ciągach komunikacyjnych wewnątrz obiektu oraz na schodach zewnętrznych.
3) Fugowanie, silikonowanie i wyrównanie niewielkich nierówności istniejącego podłoża pod realizowane okładziny z płyt granitowych.
4) Dostawa i montaż wycieraczek wewnętrznych.
5) Dostawa i montaż cokołów granitowych.
6) Wykonanie kompletnej dokumentacji powykonawczej.
7) Uczestniczenie w czynnościach odbiorowych z Inwestorem – WZI Poznań.
Zamawiający informuje, że zaleca wizję lokalną przed złożeniem oferty na ww. zamówienie. Informacje o terminie wizji lokalnej można uzyskać u p. Tomasza Balcerowicza, tel: 697 125 838.
Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiar oraz dokumentacja fotograficzna stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważniono postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2021-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |