Remont nawierzchni bitumicznych dróg betonem asfaltowym i asfaltem lanym na terenie miasta i gminy Wieliczka w 2021r.
Gminny Zarząd Dróg w Wieliczce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00044634
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00044634/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-30 12:52
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdae6f81-7ff8-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6832064031
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00044634 z dnia 2021-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni bitumicznych dróg betonem asfaltowym
i asfaltem lanym na terenie miasta i gminy Wieliczka w 2021r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zarząd Dróg w Wieliczce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121398842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lednicka 16a
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 278-20-10
1.5.8.) Numer faksu: 12 250-11-90
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzd@wieliczka.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gzd.wieliczka.eu/pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gzd_wieliczka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni bitumicznych dróg betonem asfaltowymi asfaltem lanym na terenie miasta i gminy Wieliczka w 2021r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdae6f81-7ff8-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044634
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000197/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont nawierzchni bitumicznych betonem asfaltowym i asfaltem lanym na terenie miasta i gminy Wieliczka w 2021r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00014563/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZD.4300.2.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 299111,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni bitumicznych dróg betonem asfaltowym i asfaltem lanym na terenie miasta i gminy Wieliczka.
2. Zamówienie obejmuje następujące roboty:
a) remont cząstkowy nawierzchni asfaltobetonem – naprawa uszkodzeń o pow. do 5m2 – 280 m2;
b) remont cząstkowy nawierzchni asfaltem lanym – 170 m2;
c) remont nawierzchni o powierzchni 5 – 300 m2:
▪ Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny - 1 750 m2;
▪ Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z przygotowaniem do wykorzystania jako podbudowy, tłuczeń kamienny średnio twardy, grubość warstwy po zagęszczeniu 7˙cm – 1 750 m2;
▪ Koryta wykonywane na poszerzeniach jezdni lub chodników, głębokość koryta 30˙cm, kategoria gruntu II-IV – 320 m2;
▪ Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa dolna, po zagęszczeniu 25˙cm – 320 m2;
▪ Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa górna, po zagęszczeniu 15˙cm – 320 m2;
▪ Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna), mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 6˙cm, masa AC11S dla KR-2 - lokalne nakładki bitumiczne o powierzchni 30-300 m2 – 2070 m2;
▪ Oczyszczenie nawierzchni drogowych, ręcznie, nawierzchnia z bitumu – 500 m2;
▪ wyrównanie istniejącej podbudowy masą bitumiczną – 178 t;
▪ nawierzchnie z mieszanek mineralno – bitumicznych (warstwa ścieralna) gr 4 cm – 500 m2;
d) regulacja pionowa elementów uzbrojenia podziemnego – 10 szt.;
e) remont poboczy drogi – 55 m3.
Zakres robót to remont odcinków dróg, każdorazowo uzgodniony z Inwestorem. Termin przystąpienia do realizacji prac w ciągu 24 godzin od powzięcia informacji od Zamawiającego, a w szczególnych przypadkach (zagrażających bezpieczeństwu w ruchu drogowym) do 6 godzin od powiadomienia telefonicznie lub faksem.
UWAGA: Przed przystąpieniem do robót należy opracować projekt tymczasowej zmiany organizacji ruchu na czas prowadzenia robót w pasie drogowym i zatwierdzić w Starostwie Powiatowym w Wieliczce ul. Słowackiego 29, 32-020 Wieliczka.
3. Szczegółowy zakres zadania należy wykonać zgodnie przedmiarem robót – zakres podstawowy oraz STWiOR, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 337399,82
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353901,68
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 337399,82
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 350900327
7.3.3) Ulica: ul. Wodna 4
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-556
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 337399,82
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |