BO - L19/10/X - "Sport i rozrywka dla całej rodziny" - modernizacja strefy sportu i wypoczynku na terenie boisk i placów zabaw przy Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 22 W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00454665
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00454665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-12 14:07
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7d2ceb2-26f5-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 9542859195
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00454665 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BO - L19/10/X - "Sport i rozrywka dla całej rodziny" - modernizacja strefy sportu i wypoczynku na terenie boisk i placów zabaw przy Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 22 W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525478614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Łętowskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-648
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp27katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp22katowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BO - L19/10/X - "Sport i rozrywka dla całej rodziny" - modernizacja strefy sportu i wypoczynku na terenie boisk i placów zabaw przy Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7d2ceb2-26f5-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00248805/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 likwidacja starego placu zabaw, montaż urządzeń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00358090
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/327/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące swym zakresem przebudowę istniejącego placu zabaw, doposażenie w nowe urządzenia oraz instalację systemu obserwacji telewizyjnej, w szczególności:
wycinka drzew i krzewów,
mycie i czyszczenie kostki brukowej chodnika,
demontaż i utylizacja kosza na śmieci,
demontaż i utylizacja zabawek na sprężynie,
demontaż i utylizacja metalowego zestawu zabawowego (dł. 12,40 m, wys. 1,70 m),
demontaż i utylizacja plastikowego zestawu zabawowego (dł. 10,10 m, wys. 2,20 m),
demontaż i utylizacja metalowego siedziska ze stołem (0,82 mx 0,82 m),
dostawa i montaż huśtawki z siedziskiem koszowym,
dostawa i montaż stolika z ławkami,
dostawa i montaż domku wielofunkcyjnego,
dostawa i montaż domku ze zjeżdżalniami,
dostawa i montaż domku,
dostawa i montaż ławki z oparciem,
dostawa i montaż kosza na śmieci,
dostawa i montaż tablicy z regulaminem,
demontaż i powtórny montaż zabawek na sprężynie,
odnowienie obudowy systemu wentylacji, (czerpnia l,5xl,5x 1,0 ), obłożenie płytkami na wys. 70 cm (załącznik 17A),
przygotowanie podłoża pod trawnik,
wykonanie trawników dywanowych siewem,
pielęgnacja ręczna wykonanych siewem trawników,
wykonanie nawierzchni wzmocnionej gumowymi matami przerostowymi,
rekultywacja trawników,
wykonanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej,
modernizacji instalacji obserwacji telewizyjnej (montaż dwóch kamer zewnętrznych, montaż rejestratora cyfrowego będącego w posiadaniu Zamawiającego, ułożenie nowego okablowania łączącego kamery z rejestratorem oraz sprawdzenie i uruchomienie instalacji obserwacji telewizyjnej).
Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane, dostawy i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także z dokumentacją postępowania i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji – wymienione przez Zamawiającego dokumenty zawarte są w załączniku nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45113000-2 - Roboty na placu budowy
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218937,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 291510 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218937,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.U. Hebex s.c. Ireneusz i Anna Noculak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6411905846
7.3.3) Ulica: Wyzwolenia 111
7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 41-707
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218937,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-18| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |