Remont w trybie awaryjnym mostu stalowego z pomostem drewnianym w ciągu drogi powiatowej nr 1727K Lanckorona – Jastrzębia – Kopań – Lanckorona w m. Jastrzębia w km 2+745
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00045330
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00045330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-04 09:40
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74d036ed-80c4-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00045330 z dnia 2021-05-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont w trybie awaryjnym mostu stalowego z pomostem drewnianym w ciągu drogi powiatowej nr 1727K Lanckorona – Jastrzębia – Kopań – Lanckorona w m. Jastrzębia w km 2+745
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwdowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont w trybie awaryjnym mostu stalowego z pomostem drewnianym w ciągu drogi powiatowej nr 1727K Lanckorona – Jastrzębia – Kopań – Lanckorona w m. Jastrzębia w km 2+7452.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74d036ed-80c4-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00045330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Bieżąca konserwacj pomostu drewnianego poprzez wymianę drewna w m. Jastrzębia w ciągu drogi powiatowej nr 1727K
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00015013/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje remont w trybie awaryjnym mostu stalowego z pomostem drewnianym w ciągu drogi powiatowej nr 1727K Lanckorona – Jastrzębia – Kopań – Lanckorona w m. Jastrzębia w km 2+745 w szczególności:
frezowanie nawierzchni grub. 5cm
rozbiórka nawierzchni bitumicznej grub. 5cm
rozbiórka podbudowy tłuczniowej grub. 5cm
rozbiórka pomostu drewnianego z drewna fi 22cm
rozbiórka poręczy drewnianych - prawostronnych i lewostronnych
rozbiórka bezpiecznika szer. 0,50m – prawostronnego i lewostronnego
rozebranie belek podchodnikowych fi 10cm
rozebranie podłużnic 10x10cm
wykonanie pomostu z krawędziaków fi 22cm zaimpregnowanych poza placem budowy
wykonanie bezpiecznika prawostronnego i lewostronnego o szer. 0,5m z bali 50mm impregnowanych
wykonanie poręczy drewnianych prawostronnych i lewostronnych impregnowanych
wykonanie belek pochodnikowych fi 10cm impregnowanych
wykonanie podłużnic o wym. 10x10cm impregnowanych
wykonanie podbudowy tłuczniowej gr. 6cm
wykonanie nawierzchni asfaltowej gr. 6cm
konserwacja (oczyszczenie, piaskowanie i malowanie) dźwigarów z dwuteowników stalowych 300mm
wykonanie muru oporowego z betonu i zbrojonego prętami stalowymi
zabezpieczenie powierzchni betonu przyczółków zaprawą cementowo-piaskową
ułożenie korytek kolejowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98142,44
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 160690,04
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98142,44
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUK-SPEC Przedsiębiorstwo Budowlane Mateusz Gancarczyk
7.3.4) Miejscowość: Śleszowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98142,44
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
| 2021-05-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |