Wymiana wodomierzy w budynkach i lokalach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00045459
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00045459/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-05-04 11:05
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c0175ac3-7bf2-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WodomierzeRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneUsługi instalowania urządzeń pomiarowych

Wykonawcy

1 przyznane

KAROLINA JANKOWSKA-OKONEKBydgoszcz, PL · lot 0
212 593,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00045459 z dnia 2021-05-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana wodomierzy w budynkach i lokalach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 499 06 00

1.5.8.) Numer faksu: 33 499 06 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/839c089c-73a4-480e-b44c-98521ff8c933

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana wodomierzy w budynkach i lokalach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0175ac3-7bf2-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00045459

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000778/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i montaż wodomierzy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012691/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM/DZ-DCS/11/2021/LI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 199300,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana wodomierzy na wodomierze z nakładkami radiowymi w lokalach mieszkalnych i użytkowych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała w zarządzie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej wraz z dostawą i uruchomieniem systemu odczytu zdalnego modułów.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. dostawę i wymianę wodomierzy na wodomierze z modułami radiowymi:
a). w lokalach mieszkalnych będących obiektami społecznego budownictwa mieszkaniowego, o którym mowa w art. 2 pkt 12 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz.U. z 2020r. poz. 106) (PKOB 11) w ilości 795 sztuk, w tym:
 772 wodomierzy wody zimnej i
 23 wodomierzy wody ciepłej,
b). w lokalach użytkowych w ilości 125 sztuk, w tym:
 116 wodomierzy wody zimnej i
 9 wodomierzy wody ciepłej,
zgodnie z lokalizacjami oznaczonymi w pkt VII Opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 18 do Specyfikacji.
3) dostawę i uruchomienie systemu odczytu zdalnego modułów radiowych wraz z niezbędnym wyposażeniem, wdrożeniem, przeszkoleniem użytkowników i próbnym odczytem w przypadku dostarczenia wodomierzy z modułami do odczytu zdalnego, które nie są kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemem odczytu Hydrolink. Niezależnie od tego oferta powinna zawierać wycenę systemu odczytu, a całkowita cena oferty powinna zawierać cenę systemu odczytowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218743,50

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218743,50

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218743,50

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Epic" Karolina Jankowska-Okonek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272346578

7.3.3) Ulica: ul. Kartuska 6

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-384

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212593,50

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi