„Analiza ekspercka: Obsługa prawna na potrzeby Komisji Rewizyjnej.”
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00046638
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-05 14:04
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie doradztwa prawnego
Wykonawcy
2 przyznane
MATEUSZ SIEŃKOBełżyce, PL
11 000 PLNMATEUSZ SIEŃKOBełżyce, PL
11 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.