Remont elewacji budynku głównego Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Młyńskiej 3 w Prochowicach
Gmina Prochowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00046462
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00046462/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-05 12:51
- Lokalizacja
- Prochowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2e739be-9dca-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6911004980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00046462 z dnia 2021-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku głównego Szkoły Podstawowej Nr 1
przy ul. Młyńskiej 3 w Prochowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Prochowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647512
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Prochowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-230
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.rogos@prochowice.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.prochowice.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji budynku głównego Szkoły Podstawowej Nr 1przy ul. Młyńskiej 3 w Prochowicach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2e739be-9dca-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00046462
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007008/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont elewacji budynku głównego Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Młyńskiej 3 w Prochowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033381/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont elewacji zabytkowego budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Młyńskiej 3 w Prochowicach (dz. nr 140 obręb 3 miasta Prochowice). Dokumentacja techniczna stanowi Zał. Nr 6 do SWZ. Realizacja zamówienia w budynku użyteczności publicznej – budynek Szkoły Podstawowej bez wyłączenia obiektu z użytkowania – w założeniu przewiduje się wykonanie głównych elementów zamówienia oraz prac kolidujących z funkcjonowaniem Szkoły w okresie wakacyjnym: II połowa czerwca do końca sierpnia. Szczegółowy zakres i terminy realizacji poszczególnych elementów zamówienia zostaną uzgodnione z wykonawcą w harmonogramie realizacji zamówienia na etapie podpisania umowy o roboty budowlane.
Pełny zakres przedmiotu zamówienia określony jest w projekcie budowlanym zatwierdzonym decyzją – pozwolenie na budowę nr 657/20 Starosty Legnickiego z dnia 29 września 2020r., projekcie wykonawczym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarze robót stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
Roboty należy wykonywać z należytą starannością, zgodnie z dokumentacją projektową, obowiązującymi polskim normami i przepisami prawa, zasadami współczesnej wiedzy technicznej i uzgodnieniami dokonanymi w trakcie realizacji robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45452100-1 - Piaskowanie fasady budynków
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na sfinansowanie zadania Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 340 000,00 zł. Do dnia 4 maja 2021r do godz. 10.00 czyli w terminie składania ofert złożone zostały dwie oferty. Najniższa cena to 439 738,90 zł. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 439738,9
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462323,21
| 2021-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |