Wykonanie dokumentacji projektowych na przebudowę dróg gminnych

Gmina Gniewkowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00047657
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-05-06 13:59
Lokalizacja
Gniewkowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5562563314
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

6 przyznanych

DOROTA CIESZYŃSKAToruń, PL
33 210 PLN
DOROTA CIESZYŃSKAToruń, PL
29 520 PLN
NEOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
44 112,95 PLN
DOROTA CIESZYŃSKAToruń, PL
38 745 PLN
DOROTA CIESZYŃSKAToruń, PL
38 745 PLN
DOROTA CIESZYŃSKAToruń, PL
28 290 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.