Przebudowa drogi powiatowej Nr 1201B od dr Nr 1150B - Bryzgiel - Macharce na odcinku Płociczno - Bryzgiel oraz drogi powiatowej Nr 1199B Nowinka - Monkinie -Bryzgiel na odcinku Ateny - Bryzgiel

Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00047468
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00047468/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-06 12:57
Lokalizacja
Augustów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbfa41c3-832d-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8461428349
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO - MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNASuwałki, PL · lot 0
5 178 578,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00047468 z dnia 2021-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1201B od dr Nr 1150B - Bryzgiel - Macharce na odcinku Płociczno - Bryzgiel oraz drogi powiatowej Nr 1199B Nowinka - Monkinie -Bryzgiel na odcinku Ateny - Bryzgiel

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790675890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Augustów

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 87 643 49 20

1.5.8.) Numer faksu: 87 643 54 54

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@st.augustow.wrotapodlasia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pzd-staugustow.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip-pzd-staugustow.wrotapodlasia.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pełnienie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu ustawy o drogach publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1201B od dr Nr 1150B - Bryzgiel - Macharce na odcinku Płociczno - Bryzgiel oraz drogi powiatowej Nr 1199B Nowinka - Monkinie -Bryzgiel na odcinku Ateny - Bryzgiel

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbfa41c3-832d-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047468

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002949/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1201B oddrNr1150BBryzgiel - Macharce na odcinku Płociczno - Bryzgiel oraz drogi powiatowej Nr 1199B Nowinka - Monkinie -Bryzgiel na odcinku Ateny - Bryzgiel.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NR_P.N./2/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5853780,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót w ramach zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1201B od dr Nr 1150B - Bryzgiel - Macharce na odcinku Płociczno - Bryzgiel oraz drogi powiatowej Nr 1199B Nowinka - Monkinie -Bryzgiel na odcinku Ateny - Bryzgiel”.
Zadanie należy wykonać zgodnie z posiadanymi przez Zamawiającego Zgłoszeniami zamiaru wykonania robót budowlanych.

W zakres prac wchodzi w szczególności:
- roboty przygotowawcze;
- oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych;
- wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego;
- uzupełnienie poboczy;
- elementy ulic
- oznakowanie dróg i elementy bezpieczeństwa
- roboty wykończeniowe

Charakterystyka i zakres oraz ilości robót do wykonania są opisane w przedmiarze robót oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych stanowiących Załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5178578,98

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6850414,87

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5178578,98

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441806162

7.3.3) Ulica: ul. Przytorowa 24

7.3.4) Miejscowość: Suwałki

7.3.5) Kod pocztowy: 16-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wszystkie roboty poza bitumicznymi - imiona i nazwiska albo nazwy nie są znane w danym momencie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5178578,98

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2021-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane