Przebudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1116B Bargłów Kościelny - Stara Kamionka - do dr. Nr 16, od km 3+000 do km 5+000

Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00048269
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00048269/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-07 10:23
Lokalizacja
Augustów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b13914f1-8af9-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8461428349
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
1 590 442,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00048269 z dnia 2021-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1116B Bargłów Kościelny - Stara Kamionka - do dr. Nr 16, od km 3+000 do km 5+000

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790675890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Augustów

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 87 643 49 20

1.5.8.) Numer faksu: 87 643 54 54

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@st.augustow.wrotapodlasia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pzd-staugustow.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip-pzd-staugustow.wrotapodlasia.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pełnienie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu ustawy o drogach publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1116B Bargłów Kościelny - Stara Kamionka - do dr. Nr 16, od km 3+000 do km 5+000

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b13914f1-8af9-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00048269

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002949/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1116B Bargłów Kościelny - Stara Kamionka - do dr. Nr 16, od km 3+000 do km 5+000.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NR_P.N./3/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1622203,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót w ramach zadania pn. „Przebudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1116B Bargłów Kościelny - Stara Kamionka - do dr. Nr 16,
od km 3+000 do km 5+000”.
Zadanie należy wykonać zgodnie z posiadaną przez Zamawiającego Decyzją pozwolenia na budowę.
W zakres prac wchodzi w szczególności:
- roboty pomiarowe i przygotowawcze
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- podbudowy kruszywowe
- wykonanie nawierzchni bitumicznych
- roboty towarzyszące i wykończeniowe
Charakterystyka i zakres oraz ilości robót do wykonania są opisane w przedmiarze robót, dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych.
UWAGA.
Załączona dokumentacja projektowa jest częścią dokumentacji obejmującej większy zakres niż przedmiot niniejszego zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi na odcinku od km 3+000 do km 5+000. Zakres robót został określony w przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1590442,48

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1934024,33

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1590442,48

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521-04-21-928

7.3.3) Ulica: ul. Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wszystkie roboty drogowe i branżowe poza bitumicznymi - imiona i nazwiska albo nazwy nie są znane w danym momencie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1590442,48

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2021-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane