PRZEBUDOWA NAWIERZCHNI ULICY PRUSA W ŻAGANIU

GMINA ŻAGAŃ O STATUSIE MIEJSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00048370
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00048370/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-07 11:09
Lokalizacja
Żagań, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dcd67c41-8b15-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
9241000673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni drógWznoszenie barier drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

ABM ZGORZELEC I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAZgorzelec, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00048370 z dnia 2021-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA NAWIERZCHNI ULICY PRUSA W ŻAGANIU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻAGAŃ O STATUSIE MIEJSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Słowiański 17

1.5.2.) Miejscowość: Żagań

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 684771040

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@um.zagan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zagan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA NAWIERZCHNI ULICY PRUSA W ŻAGANIU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcd67c41-8b15-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00048370

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005335/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 PRZEBUDOWA ULICY PRUSA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00021804/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 361440,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa nawierzchni ul. Prusa w Żaganiu. Projekt dotyczy przebudowy nawierzchni ciągów jezdnych, pieszo-jezdnych oraz nawierzchni dojść i zjazdów do posesji. Inwestycja obejmuje działki nr 771/5, 759/5, 759/3, 3353/107, 3353/110, 3353/106, 3353/1123, 771/1. Przebudowa ma na celu polepszenie warunków komunikacji mieszkańców, znajdującej się przy ul. Prusa jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej. Przebudowa nawierzchni polegać będzie na rozbiórce istniejącej nawierzchni szutrowej oraz wykonaniu nowych nawierzchni z kostki brukowej betonowej. Zakres objęty planowaną inwestycją jest kontynuacją istniejących ciągów komunikacyjnych. Obszar objęty inwestycją ma charakter dróg dojazdowych, dróg wewnętrznych, oraz ciągów pieszych i obsługuje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W miejscu planowanej przebudowy na terenie ul. Prusa aktualnie znajdują się drogi szutrowe utwardzone tłuczniem. Stan techniczny istniejącej nawierzchni określono jako zły ze względu na liczne koleiny, zapadliska, ubytki oraz zastoiska wód opadowych. Odwodnienie całego terenu odbywa się powierzchniowo do istniejącej w ul. Prusa kanalizacji deszczowej. Na odcinkach objętych projektem brak jest wydzielonych ciągów pieszych.
Zadanie zaprojektowano zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Projekt obejmuje przebudowę nawierzchni ul. Prusa, która poprawi stan istniejących nawierzchni oraz uporządkuje ruch jezdny i pieszy nawiązując do istniejących ciągów komunikacyjnych. Ciągi jezdne i piesze należy wykonać z kostki betonowej (w nawiązaniu do istniejącego zagospodarowania ul. Prusa) co poprawi znacząco komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz odwodnienie powierzchniowe jezdni.
Zadanie obejmuje:
- Odcinek ABCD - ciąg jezdny (bez przejazdu) o długości L= 100,44m i szerokości 6,0m
ze zwężeniem na końcu do 4,0 m w celu nawiązania do istniejącej nawierzchni;
- Odcinek BE - ciąg pieszo-jezdny o długości L=97,54m i sumarycznej szerokości
7,0m (ciąg pieszy od 1,5 do 3,0m i ciąg jezdny 4,0m);
- Odcinek CF - ciąg pieszo-jezdny o długości L=56,12m i sumarycznej szerokości 7,0m
(ciąg pieszy 2,0m ciąg jezdny 5,0m);

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375000

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375629

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375000

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABM ZGORZELEC I Sp. z o.o. Sp. k

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6152043343

7.3.3) Ulica: Jędrzychowice 113

7.3.4) Miejscowość: Zgorzelec 59-900

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375000

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane