Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Korzeniewie
Gmina Kwidzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00048256
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00048256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-07 10:15
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29831a87-8bc8-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5811827894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00048256 z dnia 2021-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Korzeniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kwidzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747767
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grudziądzka 30
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 552614173
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakwidzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakwidzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kwidzyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Korzeniewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29831a87-8bc8-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00048256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003480/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Korzeniewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00021747/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 484733,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji elektrycznych w Szkole Podstawowej w Korzeniewie w miejscowości Korzeniewo.
1) W skład projektowanych instalacji wchodzą instalacje:
• zasilająca rozdzielnicę ZZP przy wejściu do budynku
• prefabrykacja rozdzielnic ZZP; R01; R11; R12; R13; R14
• gniazd wtykowych,
• oświetlenia podstawowego,
• oświetlenia awaryjno- ewakuacyjnego,
• połączeń wyrównawczych,
• sieci okablowania strukturalnego.
W ramach robót budowlanych należy wymienić istniejący stojak naciągowy przyłącza napowietrznego wraz z kablem WLZ zasilającym szkołę. Przyłącze napowietrzne od słupa
do stojaka pozostaje bez zmian. Metalowe złącze służące do rozdziału energii elektrycznej należy wymienić na nowe wraz z osprzętem. Dodatkowo istniejący licznik energii elektrycznej dla szkoły należy wynieść ze środka budynku do projektowanego złącza ZZP.
Rozdział przewodu PEN odbywać się będzie w przedmiotowym złączu. Z projektowanego złącza ZZP należy wyprowadzić dwa kable WLZ:
• do rozdzielnicy głównej szkoły R01,
• do puszki rozgałęźnej służącej do zasilania mieszkań w części budynku, która nie jest objęta opracowaniem.
Na terenie Szkoły Podstawowej na korytarzu głównym, należy zamontować koryta dwudzielne 110x60. Koryta układać pod stropem na wys. ok 2,8m od posadzki. Jedna część projektowanych koryt używana będzie do prowadzenia kabli okablowania strukturalnego LAN, oraz instalacji TV, instalacji SSWiN itp. Druga stanowić będzie rezerwę na przyszłość.
Dodatkowo należy zainstalować 5 przycisków PPOŻ, które wyłączać będą zasilanie główne w rozdzielnicy ZZP, oraz 1 przycisk PPOŻ wyłączający rozdzielnicę R14 w kotłowni.
Od rozdzielnic do przycisków należy układać przewód niepalny w systemie E90 3x1,5 stosując dedykowane uchwyty do mocowania przewodu. Cała trasa kabla ma być ułożona w systemie E90.
2) Szczegółowy zakres robót określony jest w dokumentacji projektowej oraz STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368995,54
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 611525,83
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368995,54
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USŁUGOWY "ELEKTRUS" MARIUSZ MUSIAŁ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5931497241
7.3.3) Ulica: UL. BRATERSKA 2
7.3.4) Miejscowość: SWAROŻYN
7.3.5) Kod pocztowy: 83-115
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368995,54
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-06-15 do 2021-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |