Wykonanie i odnowienie oznakowania poziomego dróg w granicach administracyjnych miasta Tarnowa w 2021 roku.
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00050271
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00050271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-10 14:41
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5579ff20-8bd7-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00050271 z dnia 2021-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie i odnowienie oznakowania poziomego dróg w granicach administracyjnych miasta Tarnowa w 2021 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122680121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bernardyńska 24
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 6883100
1.5.8.) Numer faksu: +48 6883115
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.kurzyp@zdik.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdik.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie i odnowienie oznakowania poziomego dróg w granicach administracyjnych miasta Tarnowa w 2021 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5579ff20-8bd7-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004380/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 "Wykonanie i odnowienie oznakowania poziomego dróg w granicach administracyjnych miasta Tarnowa w 2021 roku"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024290/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDiK.DZ.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 188042,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem i odnowieniem oznakowania poziomego dróg w granicach administracyjnych miasta Tarnowa, polegające na:
1) wykonaniu i odnowieniu oznakowania cienkowarstwowego farbą rozpuszczalnikową,
2) wykonaniu i odnowieniu oznakowania grubowarstwowego masą termoplastyczną lub chemoutwardzalną,
3) usuwaniu oznakowania poziomego metodą chemiczną i mechaniczną,
4) wykonaniu i odnowieniu oznakowania materiałami prefabrykowanymi do oznakowania poziomego,
5) znakowaniu punktowymi elementami odblaskowymi.
2. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga, aby w okresie realizacji umowy, osoby wykonujące poniżej wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegające na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy, zatrudnione były przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy z uwzględnieniem minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie zapisów ustawy z dnia 10 października 2002r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę:
a) kontakty z zamawiającym poprzez osobę, o której mowa w § 5 ust. 2 projektowanych postanowień umowy (osoba odpowiedzialna za realizację przedmiotu zamówienia ze strony Wykonawcy),
b) malowanie oznakowania,
c) kierowanie ruchem.
Postanowienia dotyczące sposobu weryfikacji zatrudnienia ww. osób przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę powyższych wymagań oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227202,30
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227202,30
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227202,30
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe EFEKTAR Sp. z o.o. - Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120226620
7.3.3) Ulica: ul. Warsztatowa 13
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-100
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227202,30
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |