Przycinka i wycinka drzew na terenie Miasta Ruda Śląska
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00051629
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-11 15:20
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6412532399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pielęgnacji drzewUsługi wycinania drzewOkrzesywanie drzew
Wykonawcy
3 przyznane
DARIUSZ SZYMURARybnik, PL
190 050 PLNP.P.U. Hebex s.c. Ireneusz i Anna NoculakRuda Śląska, PL
159 800 PLNP.P.U. Hebex s.c. Ireneusz i Anna NoculakRuda Śląska, PL
159 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.