„Dostawa materiałów biurowych, papierów, czajników bezprzewodowych, aparatów telefonicznych, krzeseł biurowych, wersalek i foteli tapicerowanych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”

SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00454696
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00454696/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-12 14:15
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a88ebf9-218b-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
6321753077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt i artykuły biuroweGąbka do zwilżania znaczkówBloki papieroweBloczki notatkowePisakiDatownikiDługopisy z końcówką z włóknaDługopisy kulkoweDziurkaczeKopertyFoliaGumkiKalka maszynowaAkcesoria do identyfikacji osóbKalkulatory biurkoweKalendarzeDrobny sprzęt biurowyWyroby biuroweFolia lub taśma korekcyjnaPrzybory do korygowaniaSpinacze do papieruPudła kartonowePrzybory kreślarskieTablice do wycierania na sucho lub akcesoriaMarkeryNożyczkiBloczki samoprzylepnych karteczek na notatkiOłówkiOkładki przezroczysteOleje smarowe i środki smarowePoduszki z tuszemTaśmy do faksówTaśmy i bębny do kalkulatorówUsuwacz zszywekTaśmy do kas rejestrującychSkoroszytySegregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyrobySznurekKorytka i organizatory na biurkaTabliceSkoroszyty i podobne wyrobyTuszOkładki na aktaTemperówki do ołówkówCzęści i akcesoria maszyn liczącychZszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskieZszywaczeZeszyty do stenografiiPapier do drukowaniaPapier do pisaniaPapier i tektura gotoweElektryczny sprzęt gospodarstwa domowegoTelefony bezprzewodoweŁóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowaneKrzesłaRóżne siedziska i krzesła

Wykonawcy

3 przyznane

GRUPA BIURO-LAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJaworzno, PL · lot 0
78 540,3 PLN
PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "VECTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 1
56 924,66 PLN
LOBBYSKLEP.PL SPÓŁKA CYWILNA TOMASZ MADLEWSKI, KRZYSZTOF ŁUDZIKKraków, PL · lot 3
54 981 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00454696 z dnia 2024-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa materiałów biurowych, papierów, czajników bezprzewodowych, aparatów telefonicznych, krzeseł biurowych, wersalek i foteli tapicerowanych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270641184

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chełmońskiego 28

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 326164482

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@szpital.jaworzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.jaworzno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitaljaw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa materiałów biurowych, papierów, czajników bezprzewodowych, aparatów telefonicznych, krzeseł biurowych, wersalek i foteli tapicerowanych do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a88ebf9-218b-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454696

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00295038/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Materiały biurowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00354178

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.III.240/17/24/P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 189588,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30197400-0 - Gąbka do zwilżania znaczków

22816000-3 - Bloki papierowe

22816100-4 - Bloczki notatkowe

30192125-3 - Pisaki

30192150-7 - Datowniki

30192123-9 - Długopisy z końcówką z włókna

30192121-5 - Długopisy kulkowe

30197330-8 - Dziurkacze

30199230-1 - Koperty

44174000-0 - Folia

30192100-2 - Gumki

30199110-4 - Kalka maszynowa

30191140-7 - Akcesoria do identyfikacji osób

30141200-1 - Kalkulatory biurkowe

30199792-8 - Kalendarze

30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy

30192000-1 - Wyroby biurowe

30192910-3 - Folia lub taśma korekcyjna

30192900-0 - Przybory do korygowania

30197220-4 - Spinacze do papieru

44617100-9 - Pudła kartonowe

30194000-5 - Przybory kreślarskie

30195400-6 - Tablice do wycierania na sucho lub akcesoria

30237430-2 - Markery

39241200-5 - Nożyczki

22816300-6 - Bloczki samoprzylepnych karteczek na notatki

30192130-1 - Ołówki

30192500-6 - Okładki przezroczyste

09211000-1 - Oleje smarowe i środki smarowe

30192111-2 - Poduszki z tuszem

30192340-6 - Taśmy do faksów

30192330-3 - Taśmy i bębny do kalkulatorów

30197321-2 - Usuwacz zszywek

30192350-9 - Taśmy do kas rejestrujących

22851000-0 - Skoroszyty

30199500-5 - Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby

39541130-6 - Sznurek

30193200-0 - Korytka i organizatory na biurka

30195000-2 - Tablice

22850000-3 - Skoroszyty i podobne wyroby

22600000-6 - Tusz

22852100-8 - Okładki na akta

30192133-2 - Temperówki do ołówków

30145000-7 - Części i akcesoria maszyn liczących

30197100-7 - Zszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskie

30197320-5 - Zszywacze

22816200-5 - Zeszyty do stenografii

4.5.5.) Wartość części: 75733,70 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30197630-1 - Papier do drukowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30197630-1 - Papier do drukowania

30197620-8 - Papier do pisania

30197600-2 - Papier i tektura gotowe

4.5.5.) Wartość części: 52802,45 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa czajników bezprzewodowych i aparatów telefonicznych bezprzewodowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

32552110-1 - Telefony bezprzewodowe

4.5.5.) Wartość części: 8692,60 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa krzeseł biurowych, wersalki i fotele tapicerowane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

39112000-0 - Krzesła

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

4.5.5.) Wartość części: 52360,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78540,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78540,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78540,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Biuro - LAND Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6321843490

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 2F

7.3.4) Miejscowość: Jaworzno

7.3.5) Kod pocztowy: 43-603

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78540,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-08-17 do 2025-08-17

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56924,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68495,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56924,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „VECTOR” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 634 000 60 74

7.3.3) Ulica: Bielska 29

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-749

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56924,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-08-17 do 2024-08-17

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z pozn. zm.) – dalej Pzp, ponieważ cena oferty z najniższą ceną tj.: 15 435,00 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznacza na sfinansowanie zamówienia: tj. 10 691,90 zł.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15435,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15435,00 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54981,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54981,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54981,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LobbySklep.pl S.C. Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: LobbySklep.pl S.C. Tomasz Madlewski, Krzysztof Łudzik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP PL9452198241

7.3.3) Ulica: Henryka Pachońskiego 7A/lok.86

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-223

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54981,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-08-17 do 2025-08-17
2024-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy