Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Białobrzegach
Gmina Nieporęt
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00050096
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00050096/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-10 13:49
- Lokalizacja
- Nieporęt, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ece7eab7-8184-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5361765293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00050096 z dnia 2021-05-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Białobrzegach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nieporęt
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270519
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Nieporęt
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-126
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227670405
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nieporet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieporet.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nieporet.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Białobrzegach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ece7eab7-8184-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050096
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001892/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja boiska przy Szkole Podstawowej w Białobrzegach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 223779,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Białobrzegach o wymiarach 28,0 m x 44,00 m polegająca na:
- rozebraniu istniejących obrzeży 8 x 30 x 100 i ścieku liniowego wraz z ławą betonową,
- zdjęcie istniejącej nawierzchni ze sztucznej trawy i utylizacji ,
- demontaż koszy oraz bramek,
- ustawienie nowych obrzeży 6 x 25 x 100 oraz ścieku liniowego na ławie betonowej,
- wykonanie na istniejącej podbudowie z asfaltobetonu nawierzchni z kruszywa kamiennego 0/31,5mm gr.5cm
- wykonanie warstwy górnej z kruszywa 0/4 mm gr. 2 cm,
- wykonanie nawierzchni z trawy o wysokości włókien 60 – 62mm wraz z wklejeniem wymaganych linii boiska i zasypanie piaskiem kwarcowym i granulatem czarnym EPDM,
- ustawienie nowych bramek do piłki nożnej 5 x 2 -szt.2,
- wymiana piłko chwytów wysokości 4 m długości 88 mb,
- dostawa i montaż krzesełek dla zawodników w ilości 24 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274125,01
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396642,09
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274125,01
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Perkowski GARDEN-SPORT SERVICE
7.3.3) Ulica: ul. Dolna 2
7.3.4) Miejscowość: Legionowo
7.3.5) Kod pocztowy: 05-120
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274125,01
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-05-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |