"Sukcesywna dostawa węgla typu ekogroszek do Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach na rok 2025"

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W TYSZOWCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00191721
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00191721/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-15 12:38
Lokalizacja
Tyszowce, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a11e9854-d1e5-44e5-8695-b21b1fc9c60a
Identyfikator
9211016505
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Węgiel kamienny

Wykonawcy

1 przyznane

"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
236 775 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00191721 z dnia 2025-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Sukcesywna dostawa węgla typu ekogroszek do Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach na rok 2025"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W TYSZOWCACH

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Administracyjno Techniczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950179928

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielka 101

1.5.2.) Miejscowość: Tyszowce

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-630

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846619277

1.5.8.) Numer faksu: 846619278

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@dps-tyszowce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps.biuletyn-publiczny.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna powiatu tomaszowskiego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Sukcesywna dostawa węgla typu ekogroszek do Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach na rok 2025"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a11e9854-d1e5-44e5-8695-b21b1fc9c60a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00191721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00082854/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 "Sukcesywna dostawa węgla typu ekogroszek do Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach na rok 2025"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00104964

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.DG.3202.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 236775 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa węgla typu ekogroszek do Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach na rok 2025”
4.2. Dostarczony ekogroszek powinien być wysokiej jakości, odpowiadać wymaganiom jakościowym PN oraz spełniać n/w minimalne parametry:
• Uziarnienie 5-31,5 mm
• Spiekalność RJ max. 10
• Wilgotność max. 15%
• Zawartość popiołu max. 10%
• Wartość opałowa min. 26 MJ/kg
• Zawartość siarki max 0,6%
4.3. Zamawiający dokona zakupu węgla typu ekogroszek w ilości 220 ton wg harmonogramu.


Lp. Miesiąc 2025 r. Wielkość przewidywanej dostawy w tonach
1, marzec 50 t.
2, kwiecień 25 t.
3, maj 25 t.
4, wrzesień 25 t.
5, październik 25 t.
6, listopad 25 t.
7, grudzień 45 t.
Razem 220 t.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111210-5 - Węgiel kamienny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236775,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 283799,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236775,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "WĘGLOPASZ" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811898441

7.3.3) Ulica: Piątkowska 149/6

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-648

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236775,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-03-04 do 2025-12-31
2025-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy