Remont izolacji ścian fundamentowych

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00050492
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00050492/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-11 07:37
Lokalizacja
Pobiedziska, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-592f28fc-a361-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7841760842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00050492 z dnia 2021-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont izolacji ścian fundamentowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000264130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kostrzyńska 23

1.5.2.) Miejscowość: Pobiedziska

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-010

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pobiedziska.szkola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pobiedziska.szkola.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont izolacji ścian fundamentowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-592f28fc-a361-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050492

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014690/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 IZOLACJA ŚCIAN FUNDAMENTOWYCH BUDYNKU PRZY UL. KOSTRZYŃSKIEJ 25 I 27 SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. K. ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038631/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.ZP.1.2021TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 586918,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont izolacji ścian fundamentowych budynku Szkoły Podstawowej im. K. Odnowiciela położonego przy ul. Kostrzyńskiej 25 i 27 w Pobiedziskach zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się:
1) Projekt budowlany – budynek przy ul. Kostrzyńskiej 25,
2) Projekt budowlany – budynek przy ul. Kostrzyńskiej 27,
3) Przedmiar robót – budynek przy ul. Kostrzyńskiej 25,
4) Przedmiar robót – budynek przy ul. Kostrzyńskiej 27,
5) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – budynek przy ul. Kostrzyńskiej 25,
6) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – budynek przy ul. Kostrzyńskiej 27,
7) Decyzja nr 1210/21 Starosty Poznańskiego z dnia 5 marca 2021 r. w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę,
8) Decyzja nr 1510/21 Starosty Poznańskiego z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie udzielenia pozwolenia na budowę,
9) Decyzja nr 16/A/2021 Starosty Poznańskiego z dnia 1 lutego 2021 r. w sprawie udzielenia pozwolenia na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków,
10) Decyzja nr 17/A/2021 Starosty Poznańskiego z dnia 1 lutego 2021 r. w sprawie udzielenia pozwolenia na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
Cena oferty najkorzystniejszej: 699 721,59 PLN.
Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 400 000,00 PLN.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 699721,59

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 699721,59

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 699721,59

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane