usługi w zakresie przeglądu technicznego sprzętu medycznego
Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00057808
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-19 07:25
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1132555793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
49 przyznanych
Sanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
4115,58 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
808,11 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
2450,16 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
1323,48 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
281,67 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
429,27 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
453,87 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
2258,28 PLNSARSTEDT Sp. z o. o.Blizne Łaszczyńskiego, PL
10 584 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
730,08 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
590,4 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
1428,84 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
36 050,4 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
1214,01 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
883,14 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
1214,01 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
2023,35 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
883,14 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
1766,28 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
883,14 PLNSanlab J. Kaczorek, M. BińczakWarszawa, PL
1055,34 PLNDiaHem Diagnostic Products Sp. z o. o.Kraków, PL
3934,22 PLNDiaHem Diagnostic Products Sp. z o. o.Kraków, PL
2949,24 PLNDiaHem Diagnostic Products Sp. z o. o.Kraków, PL
4162,32 PLNMedservice Sztandar Sp.k.Gliwice, PL
6123,6 PLNMedservice Sztandar Sp.k.Gliwice, PL
12 247,2 PLNMedservice Sztandar Sp.k.Gliwice, PL
5443,2 PLNMedservice Sztandar Sp.k.Gliwice, PL
680,4 PLNSARSTEDT Sp. z o. o.Blizne Łaszczyńskiego, PL
1468,8 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
77 479,2 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
3222,6 PLNTerumo BCT Polska Sp. z o. o.Katowice, PL
47 355 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
590,4 PLNSARSTEDT Sp. z o. o.Blizne Łaszczyńskiego, PL
1845 PLNSARSTEDT Sp. z o. o.Blizne Łaszczyńskiego, PL
9840 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
518,4 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
6220,8 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
4723,2 PLNTerumo BCT Polska Sp. z o. o.Katowice, PL
1377,6 PLNHaemo Sp. z o. o.Imielin, PL
3240 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
13 303,76 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
4434,59 PLNMaco Pharma Polonia Sp. z o. o.Wrocław, PL
14 760 PLNHaemo Sp. z o. o.Imielin, PL
2160 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
1749,6 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o. o.Warszawa, PL
885,6 PLNDiaHem Diagnostic Products Sp. z o. o.Kraków, PL
3513,6 PLNSARSTEDT Sp. z o. o.Blizne Łaszczyńskiego, PL
3763,8 PLNDiaHem Diagnostic Products Sp. z o. o.Kraków, PL
6223,52 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.