Remont schodów zewnętrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do Wydziału Komunikacji zlokalizowanego w łączniku budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1

Miasto Suwałki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00050958
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00050958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-11 11:52
Lokalizacja
Suwałki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8162cce1-a41b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8442155152
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00050958 z dnia 2021-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów zewnętrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do Wydziału Komunikacji zlokalizowanego w łączniku budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Suwałki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671030

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Suwałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 87 - 562 80 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.suwalki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja/ https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont schodów zewnętrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do Wydziału Komunikacji zlokalizowanego w łączniku budynku Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8162cce1-a41b-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001760/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.44 Remont schodów zewnetrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do Wydziału Komunikacji zlokalizowanego w łączniku budynku Urzędu Miejskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039412/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.42.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
a. remoncie t schodów zewnętrznych, w zakresie:
- rozebranie istniejących okładzin stopni, podstopnic, cokołu i części podestu z płyt
granitowych,
- wyczyszczenie płyt, przycięcie i usunięcie uszkodzonych części, przygotowanie do
ponownego wbudowania,
- rozebranie istniejącej konstrukcji żelbetowej schodów wraz z warstwami podsypkowymi,
wraz z odwiezieniem gruzu na odległość do 5km i jego utylizacją,
- wykonanie nowych warstw podsypkowych z ich profilowaniem i zagęszczeniem,
- wykonanie nowej konstrukcji żelbetowej schodów,
- ponowne obłożenie schodów, cokołu i części podestu płytami z rozbiórki oraz niezbędnymi
uzupełnieniami,
- wykonanie szczelnej dylatacji na podeście,
- demontaż, wyczyszczenie, zabezpieczenie powłokami malarskimi w istniejącym kolorze
i ponowny montaż poręczy schodowych,
- naprawa tynków żywicznych w obrębie schodów,
b. remoncie podjazdu dla niepełnosprawnych, w zakresie:
- rozebranie istniejących warstw nawierzchni podjazdu, wraz z odwiezieniem gruzu na
odległość do 5km i jego utylizacją,
- likwidacja nieczynnych sześciu lamp podświetlających elewację w nawierzchni polbruku,
- wyczyszczenie i przygotowanie ścian do wykonania hydroizolacji,
- wykonanie hydroizolacji z papy termozgrzewalnej podkładowej oraz powłokowej,
- wykonanie podbudowy z kruszyw naturalnych,
- wykonanie nawierzchni podjazdu z polbruku gr 6 cm,
- demontaż, wyczyszczenie, zabezpieczenie powłokami malarskimi w istniejącym kolorze
i ponowny montaż poręczy podjazdu,
- naprawa tynków żywicznych w obrębie podjazdu,
2. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia nadzoru nad robotami budowlanymi
w postaci kierownika robót posiadającego uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz zapewnić potrzebny personel posiadający odpowiednie uprawnienia budowlane, umożliwiające prowadzenie robót branżowych niezbędnych do prawidłowej realizacji zadania. Powyższy personel Wykonawca zobowiązany jest zgłosić do akceptacji Zamawiającemu.
3. Szczegółowy zakres robót zawiera przedmiar robót oraz sst.
4. Uwaga: Roboty należy zorganizować i prowadzić w taki sposób, aby była możliwość ciągłego dostępu do Wydziału Komunikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane