Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Sobków w roku 2021 r.

GMINA SOBKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00050798
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00050798/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-11 10:41
Lokalizacja
Sobków, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03450f89-92b7-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6562215944
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie drógRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

Zakładem Robót Drogowych DUKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąNowiny, PL · lot 0
571 111,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00050798 z dnia 2021-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Sobków w roku 2021 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOBKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 12

1.5.2.) Miejscowość: Sobków

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-305

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 387 10 37

1.5.8.) Numer faksu: 41 387 10 34

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: t.banaszek@sobkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sobkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sobkow.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Sobków w roku 2021 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03450f89-92b7-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050798

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002149/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Sobków – I etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026664/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 780486,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 560474 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia składa się z niżej wymienionych zadań:
1 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 29 od km 0+000 do km 0+115 w m. Niziny,
2 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 254 od km 0+078 do km 0+268 w m. Jawór,
3 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 25/3 od km 0+000 do km 0+080 w m. Wierzbica,
4 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 118 od km 0+100 do km 0+200 w m. Żerniki,
5 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 61 od km 0+100 do km 0+240 w m. Żerniki,
6 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 206 od km 0+070 do km 0+170 w m. Szczepanów,
7 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 204/2 od km 0+000 do km 0+080 w m. Szczepanów,
8 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 402 od km 0+460 do km 0+595 w m. Miąsowa,
9 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 425 od km 0+000 do km 0+080 w m. Osowa,
10 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 47 od km 0+000 do km 0+100 w m. Morsko Górne,
11 Przebudowa drogi wewnętrznej o nr. ew. 126 od km 0+000 do km 0+100 w m. Morsko Dolne,
12 Położenie nawierzchni asfaltowej na działce gminnej nr 164 w m. Korytnica ( przy cmentarzu – podjazd i zatoka 1),
13 Położenie nawierzchni asfaltowej na działce gminnej nr 1030 przy ZPO w m. Korytnica,
14 Remont drogi gminnej nr 383004T Feliksówka – Michalinówka – Chomentów od km 3+755 do km 3+900,
15 Remont drogi gminnej nr 383006T Antoniów – Nowe Kotlice od km 0+834 do km 1+004,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 571111,1

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 875955,35

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 571111,1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Drogowych "DUKT"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591982659

7.3.3) Ulica: Zakładowa 17

7.3.4) Miejscowość: Nowiny

7.3.5) Kod pocztowy: 26-052

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 571111,10

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane