Budowa Otwartej Strefy Aktywności w m. Piecki oraz zagospodarowanie plaży wiejskiej w m. Ostrów Pieckowski
Gminny Ośrodek Kultury "PEGAZ" w Pieckach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00050954
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00050954/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-11 11:52
- Lokalizacja
- Piecki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2da5c4dd-8631-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7421000679
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszegoSprzęt do ćwiczeń fizycznychWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychObiekty rekreacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
KLAUDIUSZ PÓŁTORAKPrzemyśl, PL · lot 0
85 040,97 PLNINOVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczytno, PL · lot 1
63 058,02 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00050954 z dnia 2021-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Otwartej Strefy Aktywności w m. Piecki
oraz zagospodarowanie plaży wiejskiej w m. Ostrów Pieckowski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury "PEGAZ" w Pieckach
1.3.) Oddział zamawiającego: Alicja Naworska-Kotelon
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511032384
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 6
1.5.2.) Miejscowość: Piecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-710
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897422269
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gokpiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gokpiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.goksir.piecki.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Gminny Ośrodek Kultury PEGAZ w Pieckach
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Otwartej Strefy Aktywności w m. Pieckioraz zagospodarowanie plaży wiejskiej w m. Ostrów Pieckowski
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2da5c4dd-8631-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050954
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003801/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa Otwartej Strefy Aktywności w Pieckach oraz Zagospodarowanie Plaży Wiejskiej w Ostrowiu Pieckowskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Programu operacyjnego „Rybactwo i Morze”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018426/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOK.24.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 172556 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część I „Budowa Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Piecki” obejmuje :a) wymianę gruntu w strefie relaksu i siłowni plenerowej poprzez zebranie nawierzchni (humus) na głębokość do 15 cm, wykonanie warstwy odsączającej z pospółki, ułożenie geokraty oraz wypełnienie jej kruszywem łamanym 0-0,31mm
b) plac zabaw – wymiana gruntu do głębokości 30 cm i wykonanie nawierzchni z piasku o grubości 30 cm
c) przy zagospodarowaniu części działki nasadzenie krzewów niskopiennych (2 szt.).
d) dostawę i montaż urządzeń usytuowanych w strefie siłowni plenerowej:
A - Podciąg nóg
B - Orbitrek
C - Drabinka
D -Wioślarz
E - Prasa nożna
F - Wyciskanie siedząc
e) dostawę i montaż urządzeń usytuowanych na placu zabaw:
H - Drabina wielofunkcyjna
I - Drabinka pozioma
J - Linarium namiot
K - Most birmański
f) ogrodzenie placu zabaw
g) dostawę i montaż urządzeń usytuowanych w strefie relaksu:
L - Stolik do gier (szachy/warcaby)
M – Stół tenisowy
h) dostawę i montaż - inne urządzenia:
• Kosz na śmiecie - 1 szt.
• Ławka parkowa - 4 szt.
• Stojak na rowery - 1 szt.
• Tablica informacyjna - 1 szt.
• Tablica informacyjno- edukacyjna 1 szt.
(treść zostanie opracowana i przekazana prze Zamawiającego)
1) Zaprojektowane elementy – urządzenia będą zakupione jako gotowe do wbudowania, posiadające stosowne certyfikaty i atesty. Zastosowane materiały: elementy konstrukcyjne metalowe wykonane z profili zamkniętych o przekroju okrągłym, ocynkowanych i malowanych. Urządzenia montowane w gruncie poprzez betonowanie – zgodnie z zaleceniem producenta urządzeń. Pozostałe elementy metalowe ocynkowane i/lub malowane proszkowo. Słupki pionowe zabezpieczone od góry kapturkami z tworzywa ─ połączenia zamaskowane zaślepkami w celu zabezpieczenia przed odkręceniem lub uszkodzeniem.
2) Szczegółowe wymagania techniczne dla urządzeń i obiektów zostały opisane w dokumentacji projektowej. Wszelkie zmiany i odstępstwa mogą zachodzić wyłącznie po akceptacji Zamawiającego i nie mogą stać w sprzeczności z posiadanymi uzgodnieniami i pozwoleniami.
3) Szczegółowy zakres prac określony jest w Dokumentacji projektowej , składającej się z :
Projekt zagospodarowania terenu działki Nr 1092/6 obręb Nr 18 Piecki, gm. Piecki, stanowiący załącznik nr do SWZ.
Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 116722,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Część II „Zagospodarowanie plaży wiejskiej w miejscowości Ostrów Pieckowski” obejmuje:a) prace rozbiórkowe istniejących altan drewnianych wraz z utylizacja materiałów
b) dostawa i montaż urządzeń małej architektury:
• urządzenie strefy street workout - 1 szt.
• altana drewniana wraz z remontem nawierzchni z kostki brukowej - 3 szt.
• leżak jednoosobowy - 1 szt.
• leżak dwuosobowy - 1 szt.
• grill obrotowy nad palenisko- 1 szt.
• ławka parkowa - 3 szt.
c) wykonanie paleniska murowanego z kamienia pod grill - 1 szt.
d) nasadzenia roślinne:
• dostawa i sadzenie drzew i krzewów liściastych form naturalnych - 38 szt.
• dostawa i sadzenie drzew i krzewów liściastych form piennych - 3 szt.
e) dostawa i montaż - inne urządzenia:
• Tablice informacyjno - edukacyjna (treść zostanie opracowana i przekazana przez Zamawiającego) - 2 szt.
1) Zaprojektowane elementy – urządzenia będą zakupione jako gotowe do wbudowania, posiadające stosowne certyfikaty i atesty. Zastosowane materiały: elementy konstrukcyjne metalowe wykonane z profili zamkniętych o przekroju okrągłym, ocynkowanych i malowanych. Urządzenia montowane w gruncie poprzez betonowanie – zgodnie z zaleceniem producenta urządzeń. Pozostałe elementy metalowe ocynkowane i/lub malowane proszkowo. Słupki pionowe zabezpieczone od góry kapturkami z tworzywa ─ połączenia zamaskowane zaślepkami w celu zabezpieczenia przed odkręceniem lub uszkodzeniem.
2) Szczegółowe wymagania techniczne dla urządzeń i obiektów zostały opisane w dokumentacji projektowej. Wszelkie zmiany i odstępstwa mogą zachodzić wyłącznie po akceptacji Zamawiającego i nie mogą stać w sprzeczności z posiadanymi uzgodnieniami i pozwoleniami.
3) Szczegółowy zakres prac określony jest w Dokumentacji projektowej , składającej się z :
Projekt zagospodarowania plaży wiejskiej w miejscowości Ostrów Pieckowski, gm. Piecki, stanowiący załącznik nr do SWZ.
Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 55833,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85040,97
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199260
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85040,97
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Argon Klaudiusz Półtorak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951307262
7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 121/86
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85040,97
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63058,02
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139605
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63058,02
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451847179
7.3.3) Ulica: Bolesława Chrobrego 1
7.3.4) Miejscowość: Szczytno
7.3.5) Kod pocztowy: 12-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63058,02
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |