Budowa sieci wodociągowej w ul. Godebskiego (Legendy - Sezamkowa), Sezamkowej i Fantastycznej (Nadwiślańska - Godebskiego)

Miasto Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00052193
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00052193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-05-12 11:06
Lokalizacja
Józefów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b33e9e99-87e8-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5320016896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

PHU Hydromix Sebastian PiętkaStara Huta 45, PL · lot 0
353 440,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00052193 z dnia 2021-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w ul. Godebskiego (Legendy - Sezamkowa), Sezamkowej i Fantastycznej (Nadwiślańska - Godebskiego)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 779-00-39

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.fiedukowicz@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jozefow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci wodociągowej w ul. Godebskiego (Legendy - Sezamkowa), Sezamkowej i Fantastycznej (Nadwiślańska - Godebskiego)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b33e9e99-87e8-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00052193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002605/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Budowa sieci wodociągowej w ulicach: Luksusowa, Jałowcowa, Werbeny, Godebskiego, Sezamkowa, Fantatsyczna i kanalizacji w ulicach: Werbeny z tłocznią przy ul. Dzikiej, Fantastycznej i Sezamkowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.4.2021.MF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie sieci wodociągowej w ul. Godebskiego od włączenia w istniejącą sieć na wysokości ul. Legendy do ul. Sezamkowej, oraz w ulicach Sezamkowej i Fantastycznej na odcinku od ul. Godebskiego do ul. Nadwiślańskiej.
Inwestorem jest Miasto Józefów, ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów. Użytkownikiem wybudowanej sieci będzie operator sieci wod.-kan. w Józefowie, Hydrosfera Józefów Sp. z o. o., Al. Drogowców 20, 05-420 Józefów.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania kompletnej dokumentacji powykonawczej wykonanych robót w wersji papierowej w dwóch egzemplarzach i w wersji elektronicznej w jednym egzemplarzu. Dokumentacja powykonawcza ma zawierać wszystkie opracowania, zaświadczenia, atesty i inne dokumenty niezbędne do uzyskania zaświadczenia o nie wniesieniu sprzeciwu wobec zamiaru przystąpienia do użytkowania obiektu.
Uwaga: Zamawiający zastrzega, że płatność odbędzie się w dwóch ratach: I rata – 90% wartości płatna będzie po odbiorze danego elementu skończonego, na podstawie protokołu odbioru częściowego. II rata – 10% wartości płatna będzie po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie lub zaświadczenia o nie wniesieniu sprzeciwu wobec zgłoszenia zamiaru przystąpienia do użytkowania, na postawie odrębnego protokołu odbioru końcowego, spisanego po uzyskaniu ww. pozwolenia lub zaświadczenia. Wykonawca zobowiązany jest do czynnego udziału w procedurze odbiorowej wybudowanych sieci: przygotowania dokumentacji powykonawczej w zakresie wystarczającym do uzyskania zezwolenia na użytkowanie sieci, obecności kierownika budowy lub innego przedstawiciela Wykonawcy na obowiązkowych kontrolach Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353440,50

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485850

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 353440,50

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU HYDROMIX Sebastian Piętka

7.3.3) Ulica: Stara Huta 45

7.3.4) Miejscowość: Garwolin

7.3.5) Kod pocztowy: 08-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 353440,50

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-08-27
2021-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane